Hriadeľový krovinorez VeGA BC525PRO s benzínovým motorom je vďaka svojej masívnej konštrukcii, silnému motoru, komfortnému popruhu a profesionálnemu antivibračnímu uloženie riadidiel a motora predurčený pre náročnú farmárskou prácu. Tento křivnořez má ergonomickú, antivibračná bike-rukoväť, nastaviteľnú bez použitia náradia. Pohon pevnú hriadeľov uloženú v ložiskách a kvalitné uhlovú prevodovku a spojku. Vodiaca tyč i pevná hriadeľ sú vyrobené z kvalitnej zliatiny kovov. Dvojstrunovou žacia hlava s kovovým tŕňom umožňuje automatické nastavenie dĺžky struny ľahkým úderov o zem. Komfortný polstrovaný dvojitý popruh na rameno umožňuje uchytenie podľa výšky užívateľa.

 

Tento krovinorez má silný a výkonný motor s objemom 52 cm3, ktorý sa nezľakne ani náletov, krovín alebo vyššej trávy. Bohato dimenzované chladiace otvory bráni prehriatiu stroja VeGA a prispievajú tak k dlhej životnosti stroja.
Moderná karburátor umožňuje spoľahlivo pracovať aj v extrémnom náklone stroja, napr. Pri práci vo svahu. Účinné antivibračné uloženie motora.

 

Technické parametre:

Typ motora: 2-takt VeGA
Štartovanie: Ručné, t'ahacie štartér
Max. výkon motora: 52 ccm/2,2 PS
Max. otáčky motoru: 7500 rpm
Objem nádrže: 1 litr
Záber nože: 255 mm
Záber struny: 430 mm
Kovová hriedel: ANO
Dvouramenný zádový popruh: ÁNO - polstrovaný
Antivibračný systém: ÁNO
Strunová hlava: Poloautomatická s trnem
Žací nôž: 3-zub
Riadidla: Bike
Vel'kosť výrobku: 1830 x 570 x 340
Hmotnosť: 8,7 Kg