Vernostný program Pre firmy Kontakty
Filtrovať podľa
Zobrazené - z produktov

Thermdrill

Thermdrill je technológia tepelného tvárnenia otvorov a závitov použiteľná pre veľký rozsah priemerov a hrúbok stien. Sila technológie sa prejaví najmä pri práci s uzavretými dutými profilmi ako sú napríklad rúrky. Je vynikajúcou alternatívou obzvlášť pre slepé otvory. Tepelné zváranie otvorov šetrí čas i náklady! Technológia tepelného tvárnenia otvorov sa podobá bežnému vŕtanie - pôsobením rotácie, tlaku a špeciálne geometria karbidového nástroje vzniká dostatočné teplo na to, aby materiál okolo vrtáka zmäkol a stal sa tvárnym. Kombináciou vŕtanie a tvarovanie, na ktoré sa používajú 'termovrtáky' sa vytvorí presný otvor bez vŕtania a nadbytočným materiálom sa vytvorí lem otvoru bez pridania ďalších materiálov. V mieste takto vzniknutého zosilnenie potom možno vyrezať až trikrát viac závitov než v pôvodnom materiálu. Touto technológií získame veľmi stabilný skrutkový spoj vyhovujúce vysokým požiadavkám na kvalitu a pevnosť.

Pretože ide o proces bez vŕtania materiálu, do otvoru sa nemôžu dostať triesky a pod. A nie je teda potrebné časovo náročné čistenie. Technológiu Thermdrill možno použiť pre skrutkové spoje, spájkované a zvárané spoje, ložiská, fitingy, samorezné skrutky alebo rozšírenie rúrok. Táto technológia je vhodná pre kovové materiály, ako sú konštrukčné i ušľachtilej ocele, mosadz, hliník, meď a špeciálne zliatiny v hrúbkach 1-10 mm.

V našej ponuke Thermdrill si iste vyberie každý podľa svojich požiadaviek a predstáv. Ponúkame tiež širokú škálu príslušenstva. O radu pri výbere, kúpe či platbe nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

Zobraziť viac ...

Zobraziť menej ...

Filtrovať produkty:
Načítavam tovar ...
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny tovar
Zobrazené 0 zo 0 produktov
Načítavam tovar ...
CZ
Už som nakupoval
Som nový zákazník
Zabudol som heslo

Spoločnosť Stroje a vybavenie s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, na analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre zacielenie reklamy. VIAC INFORMÁCIÍ

Načítam zboží...
Načítám PPL ParcelShop...