Vernostný program Pre firmy Kontakty
Filtrovať podľa
Cena
Hmotnosť
Príkon
Otáčky
Zobrazené - z produktov

Prídavné kompresory AIRPROFI

Prídavné kompresory sú kľúčové pre situácie, kde je potrebná záložná alebo dodatočná výkonová rezerva pre stlačený vzduch. Sú nevyhnutné v prípadoch, keď existujúce zdroje vzduchu nedokážu pokryť potreby, najmä pri vysokých nárokoch na spoľahlivosť dodávky alebo pri špičkovej prevádzke. Na pripojenie k existujúcemu rozvodu sa obvykle využíva tlaková hadica a je potrebné mať k dispozícii aj tlakovú nádobu zodpovedajúceho objemu.

Výhody prídavných kompresorov zahŕňajú:

  • dlhodobú antikoróznu ochranu : Vďaka obojstrannému žiarovému zinkovaniu tlakových nádob je zaručená vysoká odolnosť voči korózii, čo zvyšuje životnosť kompresorov.
  • ekonomickú efektivitu : Prídavné kompresory sú vhodné pre situácie, kde je nutné pokryť vysokú spotrebu vzduchu v špičkách alebo keď je požadovaná 100% spoľahlivosť dodávky stlačeného vzduchu.
  • flexibilitu v použití : Vďaka ľahkému premiestneniu a možnosti montáže na stenu sú tieto kompresory ideálne pre rôzne aplikácie a pracovné prostredie.
  • nízke prevádzkové teploty a dlhú životnosť : Veľkoplošné chladiace lamely a efektívne chladenie zaisťujú optimálnu prevádzkovú teplotu a predlžujú životnosť kompresora.
  • vysoký výkon a nízku hlučnosť : Dvojvalcové agregáty a kvalitné filtrácie nasávaného vzduchu zaisťujú maximálny výkon a pokojný chod.
  • zníženie energetickej spotreby : Kvalitné elektromotory s vysokým krútiacim momentom a ochranou proti prehriatiu a preťaženiu zaisťujú efektívny prenos sily a znižujú energetickú náročnosť.

Prídavné kompresory tak predstavujú efektívne a spoľahlivé riešenie pre situácie, keď je potrebné zvýšiť kapacitu stlačeného vzduchu, či už na priemyselné alebo remeselné použitie.

Ponúkame Vám kvalitné prídavné kompresory radu Airprofi, z ktorých si určite vyberie každý. K nami ponúkaným kompresorom Vám ponúkame aj príslušenstvo , doplnky a náhradné diely a tiež pneumatické náradie . O radu pri výbere, kúpe či platbe nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

Zobraziť viac ...

Zobraziť menej ...

Filtrovať produkty:
Načítavam tovar ...

Prídavný kompresor Airprofi BK 703/13/10

Servis+
Prídavný kompresor Airprofi BK 703/13/10 gallery main image
AIRCRAFT® ako prvý výrobca ponúka kompresory série Airprofi štandardne vybavené tlakovými ...
Na otázku
1 991,20 €
Bez DPH 1 659,33 €
ks

Prídavný kompresor Airprofi BK 703/13/15

Servis+
Prídavný kompresor Airprofi BK 703/13/15 gallery main image
AIRCRAFT® ako prvý výrobca ponúka kompresory série Airprofi štandardne vybavené tlakovými ...
Na otázku
1 991,20 €
Bez DPH 1 659,33 €
ks

Prídavný kompresor Airprofi BK 753/13/15

Servis+
Prídavný kompresor Airprofi BK 753/13/15 gallery main image
AIRCRAFT®, ako prvý výrobca, ponúka kompresory série Airprofi štandardne vybavené tlakovým ...
Na otázku
2 987,10 €
Bez DPH 2 489,25 €
ks

Prídavný kompresor Airprofi BK 1003/13/10

Servis+
Prídavný kompresor Airprofi BK 1003/13/10 gallery main image
AIRCRAFT® ako prvý výrobca ponúka kompresory série Airprofi štandardne vybavené tlakovými ...
Na otázku
2 987,10 €
Bez DPH 2 489,25 €
ks
Zobrazené 4 zo 4 produktov
Načítavam tovar ...
CZ
Už som nakupoval
Som nový zákazník
Zabudol som heslo

Spoločnosť Stroje a vybavenie s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, na analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre zacielenie reklamy. VIAC INFORMÁCIÍ

Načítam zboží...
Načítám PPL ParcelShop...