Benzínová kosačka s 3. rýchlostnou prevodovkou Weibang WB 536 SKVPRO 6in1 je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Její neskutečná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto vyšši triede travných kosaček s pojezdem. Kosačka WEIBANG WB 536 SKVPRO vyniká špeciálnym pevným a masívnym ocelovým šasi. Veľká výhoda tejto kosačky je variabilita použitia 6 v 1. Kosačka WEIBANG WB 536 SKVPRO je schopná zozbierať posekanú trávu do veľkého košíka, mulčuje, vylučuje trávu s bočným deflektorom, zadným deflektorom, má pojezd a má variabilnú rýchlosť pojezdu. Kosačka má antivibračné uloženie rukoväte a moderné kovové komaxitové kladívkové povrchové úpravy.

 
Luxus tejto kosačce dodáva profesionálnu 3-stupňovú PROFI prevodovku, vďaka ktorému môžete pohodlne nastaviť rýchlosť mletia v závislosti od aktuálnych ciachovacích podmienok od veľmi nízkej chôdze až po rýchly krok. Pogumované sandvičové kolesá sú uložené v dvojstranných kuličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky sekání je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadstandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecí spojka na noži kosačky pod unašečem, ktorá je schopná sklzu nožov pri stláčaní do pevnej obálky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom nože do prekážky.

 
Měkčená rukojeť a masívny ovládací panel s ovládacími prvkami prevodového a otáčacieho motora. Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny čelný rám nárazníka podtrhuje robustnosť kosaček. Masívna žaci nôž s mohutnými vyhazovacími "lopatami" a veľkým košom spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky WEIBANG WB 536 SKVPRO vlajkovou loď značky Weibang. Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý je medzi najlepšou japonskou značkou značky KAWASAKI. Motor má tlakové mazanie, preto je ideálny na prácu v kopcovitom teréne. Toto sekačka patrí medzi najlepšie, čo môžete vidieť v našich záhradách.
 
Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", kosačku lze pro ekonomické uskladněnie, snadné čištěnie, servisování otočit a postavit na zadné špeciáln= patky šasi, čím sa ľahko dostanete k podvozku, uloženiu náprav a prevodovke. Ergonomicky upravené rukávy sa dajú variabilne nastaviť do ľubovoľnej výšky za pomoci profesionálnych masívnych celokovových rýchloupínacích zariadení. 

Technické parametry:
Vlastní pojezd: ANO
Motor: Kawasaki 6 HP Japan tlakové mazanie
Model motora: FJ180V-AM74, 11,8 Nm
Výkon motoru: 6,0 PS
Šířka sečení: 530 mm
Nastavenie výšky: Centrálne 30 - 70 mm
Rozmer kolies predný: 205 mm
Rozmer zadného: 220 mm
Objem koše: 70 l
Ukazatel náplně koše: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Podvozok: Oceľ
Štartovanie: Ručné
Mulčovanie: ÁNO
Vyhľadať bokem: ANO
Zadní výhoz: ANO
pojazd:
Profesionálne 3 stupňová prevodovka
Variabilná rýchlost pojezdu: 2,9 - 3,6 - 4,4
Prevodovka: 3x rýchlostná PROFI
Třecí spojka nože: ANO
Ovládání otáček motoru: ANO
Šírka výrobku: 620 mm
Výška výrobku: 520 mm
Hloubka výrobku: 1050 mm
Hmotnosť: 45 kg

 

 

 

Kosačku možno tiež veľmi dobre uskladniť, ľahko vymeniť nôž a tiež kosačku po práci vyčistiť. Veľmi jednoduchá je taktiež výmena noža a servisovanie. Kosačku možno otočiť a postaviť, týmto sa veľmi ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku.