SET 2 PROFI - Automatická vyzúvačka TC02, vyvažovačka TW02 3D a dvojstĺpový zdvihák 4000kg PROFI

Automatická vyzúvačka TC02, vyvažovačka TW02 3D a dvojstĺpový zdvihák 4000kg PROFI. Najpredávanejšie kombinácia profesionálnych strojov za zvýhodnenú cenu. K tomuto setu môžete priobjednať vzduchový kompresor 150L a pomocné montážne rameno pre vyzúvačku so zľavou 20%!

Vzhľadom k váhe zariadenie, je cena za dopravu závislá od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky.

Vyzúvačka dvojrýchlostná TC02

Dvojrýchlostná automatická vyzúvačka Golemtech pre montáž a demontáž pneumatík osobných a ľahkých úžitkových automobilov. Model pre profesionálne použitie vybavený tlakovým delom, pneumaticky ovládaným sklopným ramenom a pneumaticky ovládaným posuvom a zdvihom montážnej pätky. Nový model má navyše dve rýchlosti otáčania montážneho stola a zosilnenú konštrukciu použitím šesťhranu na uchytenie montážnej hlavy.

Výhody
upínacie tanier s veľkým rozsahom upnutia
pneumaticky ovládané sklopné rameno
automatický odskok hlavy od ráfika
dve rýchlosti otáčania stola
integrované tlakové delo
pneumaticky ovládaný posun a zdvih montážnej pätky, zaistený jedným tlačidlom
vysoká kvalita spracovania vyzúvačky
zabudovaná jednotka úpravy vzduchu (filtrácia, mazanie, regulácia tlaku)

Súčasti dodávky:
vyzúvačka
pneuhustič s manometrom
montážna páka
plastová sada krytov pre ochranu poškodenia hliníkových diskov
vzduchové delo

Technické parametre:
Vonkajšie rozmery pre upevnenie ráfiku: 10-22 '
Vnútorné rozmery pre upevnenie ráfiku: 12-24 '
Maximálny priemer pneumatiky: 41 ' (1040mm)
Maximálna šírka pneumatiky: 14 ' (355mm)
Rýchlosť otočnej dosky: 7ot / Min
Sila obuvák: (10bar) 2500kg / 5500LBS
Pracovný tlak: 8-10bar
Napájacie napätie: 380V
Výkon motora: 0.75 kW
Rozmery: 108 x 90 x 86
Váha netto: 214kg

Vyvažovačka automatická TW02 3D

Nová generácia automatické 3D vyvažovačky Golemtech. Vyvažovačka je riadená mikroprocesorovou jednotkou za použitia vylepšených typov senzorov, pri použití súčiastok najvyššej kvality. Automatické načítanie hodnôt vzdialenosti, priemeru a novo aj šírky kolesa pomocou elektronického merítka. Zobrazenie všetkých údajov prebieha pomocou digitálnych ukazovateľov a jednoduché ovládanie zaisťuje dotyková klávesnica. 

Vyvažovačka umožňuje statické aj dynamické vyvažovanie vrátane špeciálnych programov pre rôzne tvary ALU diskov,vrátane individuálneho programu ALU-S. Vyvažovačka disponuje aj špeciálnym programom pre rozdelenie závaží za lúče ALU kolies, tzv. skrytú aplikáciu závažia. Pre jednoduchú používateľskú obsluhu je integrovaný systém samokalibrácie a automatická detekcia prípadných porúch.

Výhody
3D načítanie všetkých rozmerov kolesa
štart a stop pomocou sklopenia a odklopení krytu
program optimalizácie nevyváženosti
statické i dynamické vyvažovanie
program pre samokalibráciu a detekciu závad
programy pre ALU disky, vrátane ALU-S
program pre skrytú aplikáciu závaží za lúče kolies
vlastné diagnostika a testy snímačov

Súčasti dodávky:
univerzálny rýchloupínacie príruba s príslušenstvom
4 x strediace konusy / 42-62 mm, 53-81 mm, 71-98 mm, 96-136 mm /
meradlo pre šírku disku
kliešte na zavažie

Technické parametre:
Maximálna váha kola: 65kg
Maximálny priemer kolesa: 900mm
Motor: 0.2kW, napájanie 220V
Presnosť vyváženia: + -1g
Ryhlosti vyvažovanie: 220 ot / min
Max šírka ráfika: 1,5 "až 20"
Čas vyvažovanie: 8s
Hlučnosť: <65dB

Dvojstĺpový zdvihák 4000 kg PROFI

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech 4000 - najpredávanejší model zdviháku! Dvojstĺpový elektrohydraulický zdvihák Golemtech 4000 sa radí do kategórie PROFESIONAL. Narozdiel od zdvihákov nižšej kategórie s nosnosťou len okolo troch ton, využijete tento zdvihák pre zdvíhanie ako ťažších osobných, tak i dodávkových vozidiel. Vysoké nosnosti 4 tony samozrejme zodpovedá aj použitie kvalitných zosilnených materiálov. Nová konštrukcia pojazdu a uchytenie ramien umožňuje aj použitie třídíllných predĺžených ramien pre dosiahnutie zdvíhacích bodov u najdlhších dodávok. 

Ďalšou prednosťou tohto zdviháka sú elektromagnetické bezpečnostné západky v každom stĺpe ovládané tlačidlom z riadiaceho boxu .. Pre maximálnu bezpečnosť je pre ovládacie elektroniku použitý 24V rozvod. Vďaka vývoju konštrukcia dvousloupových zdviháka Golemtech je možnosť prerobenia už zakúpeného zdviháka na bezprejazdový model, kedy laná a hydraulika sú vedené zhora. Stačí iba objednať prestavbovú sadu. Zdvihák Golemtech 4000 je vybavený elektronicky ovládanými bezpečnostnými západkami. Tým sa znateľne zvyšuje komfort obsluhy, kedy nie je potrebné obchádzať zdvihák a vypínať ochranu západky ručne, ako je tomu u zdvihákov nižších kategórií. Všetko sa ovláda elektronicky, pomocou jedného tlačidla. Zdvihák má nízky spojovací prah medzi stĺpmi a tichý chod. Vyniká osvedčenou konštrukciou a spoľahlivou hydraulikou. Tieto stĺpové hevery charakterizuje praxou potvrdený bezproblémovú prevádzku a nenáročná údržba. 

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech má variabilne nastaviteľné asymetrické ramená (výsuvné a kĺbovo natočiteľné) s automatickou aretáciou polohy ich natočenia a automatickým odistením v spustenej polohe. Ľahko tak možno dosiahnuť zdvíhacie body u menších i veľkých automobilov. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdné bloky s nosnými ramenami aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháku nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. Ventily brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania apod.

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu. Pre pevnejšie a bezpečnejšie ukotvenie zdviháku, je ideálne používať chemické kotvy a závitové tyče. 

Odporúčame preto pri nákupe prikúpiť sadu pre chemické ukotvenie, ktorá obsahuje top kvalitné chemické kotvy Pattex (2x kartuša 280 ml) a dvanásť závitových tyčí, matiek a podložiek, určenú priamo pre ukotvenie oboch stĺpov zdviháka. 

Zdvihák môže byť osadený na betónovú dosku hrúbky min. 200mm z betónu C20 / 25. Minimálny rozmer betónovej dosky je 3900mm x 4500mm. Alternatívne možno namiesto dosky navrhnúť betónové základy pod každým stĺpom zdviháka s pôdorysnými rozmermi 1200mm x 700mm hĺbky 500mm z betónu C 20/25. 

Možnosť objednania montáže zdviháka za cenu 2500, -Kč bez DPH (cena neobsahuje montážny materiál, hydraulický olej a dopravu montážne skupiny). Túto službu je možné spojiť s dopravou zdviháku, ktorý privezie rovno naše montážne skupina, za zvýhodnenú cenu.

Technické parametre:

Minimálna výška zdvihu: 100 (200) mm

Max. výška zdvihu: 1950 (2050) mm

Výška stĺpov: 2930 mm

Celková šírka zdviháku: 3580 mm (aj s motorom)

Šírka medzi stĺpmi: 2830 mm

Prejazdná šírka: 2550 mm

Motor: 400V (možnosť dodania aj s 220V motorom)

Množstvo hydraulického oleja: 10 litrov