SET 2 ECONOMIC - Poloautomatická vyzúvačka TC01, vyvažovačka TW01 a dvojstĺpový zdvihák 3500kg

Poloautomatická vyzúvačka TC01, vyvažovačka TW01 a dvojstĺpový zdvihák 3500 kg. Ekonomická kombinácia základných strojov za zvýhodnenú cenu. K tomuto setu môžete priobjednať vzduchový kompresor 150L a pomocné montážne rameno pre vyzúvačku so zľavou 20%!
 
Vzhľadom k váhe zariadenie, je cena za dopravu závislá od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky.

Vyzúvačka pneu TC01

Vyzúvačka Golemtech pre montáž a demontáž pneumatík osobných a ľahkých úžitkových automobilov. Má upínacie tanier s veľkým rozsahom upnutia a výkyvné montážne rameno. Táto vyzúvačka má vysoko kvalitné spracovanie. Vyzúvačka má zabudovanú jednotku úpravy vzduchu (filtrácia, mazanie, regulácia tlaku).
 
Súčasti dodávky:
vyzúvačka
pneuhustič s manometrom
montážna páka
plastová sada krytov pre ochranu poškodenia hliníkových diskov
 
Technické parametre:
Vonkajšie rozmery pre upevnenie ráfiku: 10-21 '
Vnútorné rozmery pre upevnenie ráfiku: 12-24 '
Maximálny priemer pneumatiky: 1040 mm / 41 '
Maximálna šírka pneumatiky: 355 mm / 14 '
Rýchlosť otočnej dosky: 7ot / Min
Sila obuvák: (10bar) 2500kg / 5500LBS
Pracovný tlak: 8-10bar
Napájacie napätie: 380V, 50 / 60HZ
Výkon motora: 0.75 kW
Rozmery: 108x90x96cm
Váha netto: 200kg

Vyvažovačka kolies TW01

Nová generácia vyvažovačky Golemtech TW01. Vyvažovačka je riadená mikroprocesorovou jednotkou za použitia vylepšených typov senzorov a súčiastok najvyššej kvality. Zobrazenie všetkých údajov prebieha pomocou digitálnych ukazovateľov a jednoduché ovládanie zaisťuje dotyková klávesnica. K ľahkému zobrazenie pozícií pre umiestnenie vyvažovacieho závažia, vyvažovačka novo používa zistenie pozície pre umiestnenie závažia. To je indikované graficky a akusticky.

Vyvažovačka umožňuje statické aj dynamické vyvažovanie vrátane špeciálnych programov pre rôzne tvary ALU diskov. Pri použití adaptéra pre uchytenie kolies, je možné vyvažovať aj kolesá motocyklov. Pre jednoduchú používateľskú obsluhu je integrovaný systém samokalibrácie a automatická detekcia prípadných porúch.
 
Výhody
štart a stop pomocou sklopenia a odklopení krytu
program optimalizácie nevyváženosti
statické i dynamické vyvažovanie
program pre samokalibráciu a detekciu závad
programy pre ALU disky

Súčasti dodávky:
univerzálny rýchloupínacie príruba s príslušenstvom
4 x strediace konusy / 42-62 mm, 53-81 mm, 71-98 mm, 96-136 mm /
meradlo pre šírku disku
kliešte na zaviažu

Technické parametre:
Maximálna váha kola: 65kg
Maximálny priemer kolesa: 900mm
Motor: 0.2kW, napájanie: 220V
Presnosť vyváženia: + -1g
Ryhlosti vyvažovanie: 220 ot / min
Max priemer ráfika: 10 "až 24"
Max šírka ráfika: 1,5 "až 20"
Čas vyvažovanie: 8s
Hlučnosť: <65dB

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech 3500kg 

Má variabilne nastaviteľné nosné ramená (výsuvné a kĺbovo natočiteľné) s automatickou aretáciou polohy ich natočenia. Ľahko tak možno dosiahnuť zdvíhacie body u menších i veľkých automobilov. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami pomocou adaptérov. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. 

Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdné bloky s nosnými ramenami aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháku nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. Ventily brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania apod. Novú prednosťou tohto zdviháka sú bezpečnostné západky ovládané manuálne pákou z jedného miesta. Odpadá teda hlavné nevyhýhoda manuálne ovládaných bezpečnostných západiek, kedy sa u iných modelov musí zdvihák obchádzať a vypínať ochranu západky zvlášť v každom stĺpe. 

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu. Pre pevnejšie a bezpečnejšie ukotvenie zdviháku, je ideálne používať chemické kotvy a závitové tyče. 

Odporúčame preto pri nákupe prikúpiť sadu pre chemické ukotvenie, ktorá obsahuje top kvalitné chemické kotvy Pattex (2x kartuša 280 ml) a dvanásť závitových tyčí, matiek a podložiek, určenú priamo pre ukotvenie oboch stĺpov zdviháka.

Možnosť objednania montáže zdviháka za cenu 2500, -Kč bez DPH (cena neobsahuje montážny materiál, hydraulický olej a dopravu montážne skupiny). Túto službu je možné spojiť s dopravou zdviháku, ktorý privezie rovno naše montážne skupina, za zvýhodnenú cenu. 

Technické parametre:

Nosnosť zdviháku: 3500 Kg

Minimálna výška zdvihu: 100 mm

Max. výška zdvihu: 1840 mm

Výška stĺpov: 2820 mm

Celková šírka zdviháku: 3370 mm

Šírka medzi stĺpmi: 2650 mm

Prejazdná šírka: 2350 mm

Motor: 400V (možnosť dodania aj s 220V motorom)

Množstvo hydraulického oleja: 10 litrov