SÚŤAŽ O LPG/BENZÍNOVÚ INVERTOROVÚ ELEKTROCENTRÁLU KS 4100I EG V HODNOTE 1 336,80€

Benzínové invertorové elektrocentrály sú užívateľsky prívetivý a prenosný zdroj energie. Rad invertorových elektrocentrál zahŕňa modely s rozsahom výkonu od 1,8 do 8,0 kW. Dvojitá premena elektrickej energie poskytuje čistú sínusovú vlnu a frekvenciu 50 Hz, čo je ideálne pre spoľahlivú prevádzku citlivej a vysoko presnej elektroniky.
Všetky modely sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske štandardy kvality vrátane emisnej normy EURO V. Invertorové motory K&S majú režim ECO, ktorý umožňuje použitie elektrocentrály pri nízkych otáčkach, čím sa znižuje spotreba paliva až o 50%.

ČISTÁ SÍNUSOVÁ VLNA

  • Vstavaná riadiaca jednotka s mikroprocesorovým riadením zaisťuje, že technické procesy elektrocentrály sú riadené a monitorované stabilnou frekvenciou 50 Hz a napätím 230 V.

ROBUSTNÝ MOTOR

  • Robustný motor od Könner & Söhnen spĺňa všetky európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem EURO 5. Robustný motor spoločnosti K&S je označený individuálnym sériovým číslom, pomocou ktorého je možné sledovať kvalitu výroby a služieb. Výkonný alternátor s medeným vinutím a vysoko výkonný motor zaručujú bezproblémovú a dlhodobú prevádzku. Odporúča sa pre zariadenia, ktoré sú citlivé na kvalitu spotreby energie (kotly, zdravotnícke zariadenia, audio zariadenia atď.).
EKOLOGICKÝ REŽIM

  • Ergonomický ovládací panel je vybavený prepínačom režimu ECO. Tento režim znižuje spotrebu paliva až o 50% pri malom zaťažení vďaka nižším otáčkam motora.

ĽAHKÉ SPUSTENIE MOTORA 3v1

  • Univerzálny motorový spínač 3v1 pre najjednoduchšie a najpohodlnejšie spustenie elektrocentrály kombinuje funkcie palivového ventilu, škrtiaceho ventilu a elektrického štartéra.

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

  • Pohodlné usporiadanie všetkých základných funkcií: multifunkčný LED displej (napätie, frekvencia, počítadlo prevádzkových hodín), indikátory prevádzkového stavu: ochrana proti preťaženiu a skratu, ochrana proti nedostatku oleja, resetovacie tlačidlo pre resetovanie riadiaceho systému a obnovenie napájania, pripojenie pre paralelné zapojenie elektrocentrál, dva USB výstupy (5V/1A, 5V/2,1A), typická 12 V zásuvka do auta pre rôzne zariadenia vozidiel, gadgetov a nabíjačiek batérií, zásuvky 230 V a uzemňovacia svorka.

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM

  • Elektrocentrály značky Könner & Söhnen sú vybavené vysoko kvalitným synchrónnym alternátorom so 100% medeným vinutím. Iba medené vinutie vydrží bez poškodenia to najvyššie preťaženie napätia a zaručuje tak trvalú a spoľahlivú prevádzku elektrocentrály.

PARALELNÉ ZAPOJENIE - KS PU1

  • Paralelné pripojenie zdvojnásobuje výkon. Môžete tak spárovať jednotlivé elektrocentrály a pripojiť k nim výkonnejšie zariadenia. Na to použite paralelné spínacie zariadenie (KS PU1), ktoré pripojíte k špeciálnemu výstupu na elektrocentrále. Zariadenie je vhodné pre všetky invertorové elektrocentrály Könner & Söhnen okrem modelov radu KS 8100 (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

POHODLNÁ PREPRAVA

  • Pojazdové kolesá uľahčujú pohyb týchto modelov a umožňujú širšiu škálu použitia

Technické Parametre:

Hmotnosť: 40 kg
Napätie: 230
Max. výkon kW: 4.0*
Max. výkon/menovitý výkon kW (230V): 3.6*
Frekvencia, Hz: 50
Prúd, А (max): 17.4
Zásuvky: 2x16A
Štartovanie: Manual/electro
Veľkosť nádrže l: 12,5
LED displej: Voltage, frequency, working hours
Hlučnosť dB(A) - podľa zaťaženia: 70/95
Výstup 12V: -
USB výstupy: 5V/1A, 5V/2.1A
Model motora: KS 240i
Objem motora cm3: 223
Typ motora: LPG/gasoline jednovalcový mot, štvortaktný, vzduchom chladený
Výkon motora KS: 7.5
Generator parallel socket: +
Faktor sily, cos φ: 1
Lítium battery, Ah: 1.6
Rozmery (D*Š*V), mm: 685x420x430
Váha Netto: 38
Váha Brutto kg: 44
Ochrana: IP23M
EAN code: 4260405364718