3D tlačiareň Sindoh 3Dwox 2X s dvojitým extrudérom
Model 3Dwox 2X stavia na desaťročiach skúseností spoločnosti Sindoh s výrobou 2D tlačiarní. Táto ľahko ovládateľná 3D tlačiareň s dvojitým extrudérom disponuje celým radom funkcií pre zvýšenie pohodlia užívateľa a pre dosiahnutie lepších výsledkov tlače.

Rozšírte spektrum použitia tlačiarne
Otvorený (tzv. Open source) systém náplňou umožňuje použitie rôznych materiálov a ďalej tak rozširuje možnosti využitia tlačiarne. Možno použiť aj cartridge s vláknami. Okrem toho je k dispozícii aj automatické natiahnutie a uvoľnenie vlákna. Dvojitý extrudér je optimalizovaný pre použitie podporného materiálu a poskytuje tak užívateľovi veľkú slobodu pre vytváranie geometrického dizajnu.

Vylepšite prostredie vo svojej kancelárii
Vďaka uzavretému krytu a HEPA filtru dokáže tlačiareň 3Dwox 2X od spoločnosti Sindoh zachytiť všetky malé častice, ktoré sa spolu s prachom uvoľňujú počas tlače. Chráni tak vaše pracovné prostredie. Nové krokové motory radí model 3Dwox 2X medzi najtichšie 3D tlačiarne na trhu.

Dokonalé výsledky v krátkom čase
Vysoká spoľahlivosť a monitorovanie na diaľku sú 2 funkcie, ktoré vám u tejto 3D tlačiarne ušetrí veľa času pri sledovaní výsledkov. Začnite s programom 3Dwob Slicer, v ktorom je možné pripraviť a spustiť tlačovú úlohu v režime Easy alebo Advanced. S pomocou internetového prehliadača alebo aplikácie 3Dwox od spoločnosti Sindoh môžete získať prístup ku kamere v tlačiarni a monitorovať tlač vo svojej miestnej sieti. Nakoniec odstráňte flexibilné kovovú podložku, ktorá umožňuje vybratie výtlačku bez náradia.

Tlačiarni 3Dwox 2X budete rozumieť
Ako užívateľské rozhranie tlačiarne, tak softvér pre plátkovanie je k dispozícii nielen v nemčine, ale aj v mnohých ďalších jazykoch.

technické parametre

materiály náplňou PLA
ABS
ASA
PETG
PA
PVA
Flex
Šírka tlače (max.) 200 mm
Výška tlače (max.) 300 mm
Hĺbka tlače (max.) 228 mm
Vlastnosti tlačovej platne Vyhrievané
typ extrudéra dual
pre vlákna s priemerom 1.75 mm
Tryska (Ø) 0.4 mm
Slot pre SD kartu nie
Rozhranie (Počítač/Multumédia) USB
USB Host
LAN (až 100 Mbit/s)
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Farba čierna
vonkajšia šírka 466 mm
vonkajšia výška 490 mm
Rozmer, hĺbka 573 mm
Prevádzkové napätie (text) 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Vlastnosti 3D tlačiarne 12,7cm farebná dotyková obrazovka
integrovaná kamera
Flexibilné kovové lože
Vr. softvéru
Kategória výrobku 3D tlačiareň
vybavenie
  • Otvorený systém náplňou
  • uzavretý kryt
  • veľmi spoľahlivá
  • Veľmi jednoduché ovládanie