Aku vysávač pre mokré a suché sanie TC-VC 18/20 Li-Solo je vysoko kvalitný, univerzálny Mokrosuchý vysávač pre dôkladné čistenie. Je to neposradatený pomocník pri upratovaní v dielni, na terase, balkóne, v dome i v aute. V domácnosti je možné ho použiť aj na čistenie kobercov, pevného textilu i dlaždíc. Mokrosuchý vysávač poskytuje dôkladné čistenie a je ideálnym pomocníkom pre odstránenie hlbokých nečistôt v domácnosti.

 

Tento vysávač je vysoko výkonným členom rady Power X-Change. Batérie a nabíjačky z rodiny Power X-Change môžete ľubovoľne používať vo všetkých prístrojoch z tejto rady. Sú kompatibilné s náradím aj so záhradnou technikou. Nádrž vysávača je z nerezovej ocele s kapacitou 20 litrov. Do tejto nádrže sa bez problému zmestí veľké množstvo nečistôt i kvapaliny.

 

Výrobok je dodávaný aj s veľkou sacou tryskou s kombinovanou vložkou pre koberce a hladké podlahy. Kĺbový konektor pomôže vyčistiť aj zle dospupná miesta. Ďalej v balení nalezente nadstavec, ktorý je určený na čalúnenie. Je možné ho použiť pri čistení autosedačiek alebo domáceho vybavenia. Hadica má priemer 36 milimetrov, preto si ľahko poradí aj s väčšími nečistotami. Celé toto široké príslušenstvo zostane vždy upratané pomocou praktického držiaka. Pre mobilitu je prístroj vybavený rukoväťou a 4 kolieskami.

 

Vybavenie:

Nádrž z nerezovej ocele 20 l
Kĺbový konektor pre čistenie nepríjemných plôch
4 kolieska pre dobrú pohyblivosť
Praktický držiak integrovaný do puzdra pre držanie príslušenstvo
36 mm systém hadíc udržuje vysoký prúd vzduchu a nečistôt
3 predlžovacie trubky

 

Dodávané bez batérie a nabíjačky. Možno zakúpiť samostatne.


Technické parametre:
Veľkosť nádrže: 20 L
Sací výkon: max. 8 kPa
Dĺžka sacej hadice: 1,5 m
Priemer sacej hadice: 36 mm
Hladina akustického výkonu: 86 dB (A)