18 V vysoko výkonný motor zabezpečuje krútiaci moment 400 Nm, ideálny pre rýchle uťahovanie / povoľovanie robustných upevňovacích prvkov. Rázový mechanizmus zaisťuje vysoké hodnoty krútiaceho momentu s minimálnou spätnou väzbou cez rukoväť. Trojlúčové osvetlenie LED eliminuje tiene na bitoch a upevňovacím materiálu i na najtmavších pracovných miestach. Nastavenie troch rýchlostí zabezpečuje lepšiu kontrolu a univerzálnosť.
 
 Režim 1: 0-2 100 ot / min pre presnú prácu. Režim 2: 0-2 500 ot / min pre lepšiu kontrolu, čo pomáha predísť poškodeniu upevňovacích prvkov a materiálov Režim 3: 0-2 900 ot / min pre maximálnu výkonnosť pre najnáročnejšie použitie. 1/2 "hnacia štvorhran s poistným čapom pre jednoduchú inštaláciu nástrčných hlavíc. Zahŕňa 1/4 "šesťhranný adaptér pre skrutkovacie bity. Umožňuje inštaláciu až 100 kôl na jedno nabitie v spojení s našim vysokokapacitným akumulátorom Lithium + 4,0 Ah RB18L40 Batérie a nabíjačka pre 18 V

Aku systém RYOBI ONE +
Jednotlivé stroje 18V aku systému Ryobi One + sa dodávajú bez baterky a nabíjačky. Tie sa kupujú samostatne alebo v tzv. Výhodných štartovacích sadách a ich ponuku nájdete v záložke príslušenstvo. S jedinou batériou a nabíjačkou tak môžete poháňať ľubovoľný z viac ako 30 rôznych modelov náradia a záhradnej techniky systému ONE +. Nekupujete teda s každým ďalším strojom novú batériu a nabíjačku, čo Vám ušetrí nemalé finančné náklady.

Technické parametre:
Typ motora: aku 18 V
Počet úderov: 0-3200 úd / min
Otáčky: 0-2900 ot / min
Max. uťahovací moment: 400 Nm