Dávkovač pasty a sterilizér zubných kefiek HELPMATION GFS-302
S dávkovačom Helpmation budete mať zubnú pastu vždy pripravenú pre Vašu každodennú hygienu, bez zdĺhavého otvárania a zatvárania zubnej pasty. Držiak pasty šetrí priestor v kúpeľni a na umývadle budete mať viac miesta. Praktický dávkovač zubnej pasty zaistí pohodlné a rýchle dávkovanie pasty na akúkoľvek kefku. Stačí vložiť a zatlačiť zubnú kefku do dávkovacieho systému, ktorý automaticky vytlačí požadovanú dávku pasty. Dávkovací systém je ekonomický a šetrí zubnú pastu.

UV sterilizér spoľahlivo zbaví Vaše kefky až 99% baktérií a vírusov. Zabraňuje tak rozmnožovaniu baktérií pri následnom kontakte zubnej kefky s ústnou dutinou a Vašimi zubami. Doprajte svojim zubom naozaj dokonalú starostlivosť s perfektne čistou zubnou kefkou bez nežiaducich baktérií. Šikovný UV sterilizér Helpmation udrží kefky vždy čisté, aj v čase Vašej neprítomnosti. Automaticky dezinfikuje kefky každých 12 hodín alebo po vložení kefiek do držiaka. Sterilizér je zároveň luxusný držiak 4 kusov zubných kefiek vhodný pre všetky typy vrátane elektrických.

Parametre produktu:

- automatické dávkovanie pasty
- praktický držiak zubnej pasty
- UV sterilizátor zubných kefiek
- držiak 4 kusov kefiek
- všetky typy kefiek vrátane elektrických
- automatické spustenie a ukončenie sterilizácie
- prevádzka na adaptér/batérie
- sanitizér zničí až 99% baktérií a vírusov
- umiestnenie na stenu

Ako udržať kefku v čistote:

- bežným umytím kefky sa baktérií nikdy úplne nezbavíte. Najlepší spôsob, ako udržať kefku bez baktérií je použitie UV sanitizéra Helpmation, ktorý dezinfikuje kefky bez použitia chemických látok, prostredníctvom UV germicídne lampy.

Technické parametre:

- rozmery: 223 x 81 x 138 mm
- hmotnosť: 277,5 g
- farba: biela/modrá
- napájanie: adaptér/batéria
- adaptér: DC 5V (súčasťou balenia)
- batéria: 2 ks AA, LR6 (nie sú súčasťou balenia)
- UV svetlo: 253,7 nm
- životnosť UV: 6 000 hodín
- dĺžka UV sterilizácie: 8 minút
- automatický mód: 1x za 12 hodín
- umiestnenie: Pripevnenie na stenu (3M páska/skrutka)