Scheppach WSE1000 zvárací invertor 130 A s príslušenstvom

Zvárací invertor Scheppach WSE 1000 je kompaktná, ľahká, ľahko ovládateľná a výkonná zváračka, ktorá sa hodí pre zváracie práce v garážach, dielňach okolo domu, chalupy a pod. Dodáva sa v praktickom sete, v ktorom nájdete všetko potrebné k tomu, aby ste mohli ihneď začať zvárať - kábel s uzemňovacím kliešťami, kábel s držiakom elektród, ochranný štít, kladivko na strusku s drôtenou kefou, 3x zváracie elektródu a popruh na rameno a výklopné madlo pre jednoduché prenášanie. Stroj je vybavený účinným chladením a ochranou proti prehriatiu a tiež ochranou proti preťaženiu so svetelnou indikáciou. Zvárací prúd možno nastaviť postupne otočným ovládačom v rozmedzí 10 až 130 A. Stroj bol so skvelými výsledkami testovaný českými profesionálnymi zvárači a odbornými predajcami zváracej techniky. Vďaka vybaveniu najmodernejšími technológiami, ktoré uľahčujú zváranie, sa hodí nielen pre zručné zvárača, ale aj pre úplných začiatočníkov.

ARC FORCE - Funkcia, ktorá pomáha stabilizovať horiaci elektrický oblúk pri zváraní. Ak sa oblúk skracuje (elektróda sa lepí) zváračka"pridá" prúd a elektróda obhorí. Ak je naopak oblúk príliš dlhý, zváračka"uberie" prúd a zvárač má čas na priblíženie elektródy k materiálu bez toho aby mu oblúk zhasol.

ANTI STICK - Ak predsa len dôjde k prilepeniu elektródy, táto funkcia zaistí skokové zníženie zváracieho prúdu na minimum. Elektróda sa nerozžhaví, ale naopak vychladne a možno ju ľahko odtrhnúť, aby bolo nutné ju vyberať z klieští.

HOT START - Funkcia, ktorá uľahčuje zapálenie oblúka tým, že zvýši zapaľovacie prúd o cca 30% oproti prúdu nastavenému zváračom. Po úspešnom zapálení sa prúd zníži na zváračom nastavenú hodnotu.

Podmienky predĺženej záruky nájdete tu .

Rozsah príslušenstvo:

  • popruh na rameno
  • kábel s uzemňovacím kliešťami
  • kábel s držiakom elektród
  • 3 x elektróda (2/2,5/3 mm)
  • kladivko na strusku s drôtenou kefou
  • zvárací štít

Technické parametre:

Prevádzkové napätie: 230 V. 50 Hz
Menovité napätie bez zaťaženia: 85 V
Metóda zvárania: MMA (zváranie obalenou elektródou. Všetky typy)
Použitie: všetky zvariteľné kovové materiály. oceľ. liatina. farebné kovy. atď
Rozsah zváracieho prúdu: 10 - 130 A. plynule
Priemer zváracie elektródy: 1.6 až 3.2 mm
Funkcia: Arc Force. Anti Stick. Hot Start
Stupeň krytia: IP 21S
Istenie: 16 A
Min. pracovná doba: 100% -65A/60% -85A/25% -130