Scheppach BCRH170 20 proso aku vŕtacie/sekacie bezuhlíkové kladivo SDS Plus 20 V

BCRH170 20 proso - aku vŕtacie/sekacie bezuhlíkové kladivo SDS Plus 20 V

Scheppach BCRH170 20 proste je skvele vybavené, kompaktný, multifunkčný akumulátorové kladivo, ktoré sa skvele hodia na všetky bežné stavebné práce, a to aj tam, kde nie je prísun elektrickej energie. Základnou výhodou stroja je silný bezuhlíkový motor, ktorý má oproti bežným uhlíkovým výrazne viac výkonu, nižšie trenie, je takmer bezúdržbový a má výrazne dlhšiu životnosť. Aj vďaka tomu kladivo disponuje širokým rozsahom otáčok s maximom 1400 ot/min. a silou úderu 1,7 J. Stroj disponuje štyrmi funkciami: vŕtanie (pre vŕtanie do dreva, plastu alebo kovu), vŕtanie s príklepom (pre vŕtanie do betónu, tehál alebo muriva), sekanie (odstraňovanie dlaždíc, čistenie plôch od náliatkov, sekanie vedenie pre káble a pod.) a sekanie s uzamknutím sekáča v požadovanej polohe. Uchytenie SDS Plus zaisťuje jednoduchú a rýchlu výmenu nástroja bez použitia náradia. Stroj sa dodáva s prídavnou polohovateľnou rukoväťou a hĺbkovým dorazom. Stroj je možné používať s batériami Scheppach 1,5/2/4 Ah.

Stroj sa dodáva bez batérie a nabíjačky.

Štandardná výbava: prídavná rukoväť, hĺbkový doraz


Akumulátorové ručné náradie Scheppach
Vynikajúca kvalita, vyspelé technológie, skvelá ergonómia a priaznivá cena

Rad elektrického náradia Scheppach bola vyvinutá s veľkou starostlivosťou k požiadavkám jeho používateľov. Takže nech už ste bežný hobby používateľ alebo náročný remeselník, vždy si budete istý, že kúpi náradie Scheppach volíte ideálny mix priaznivé ceny, kvalitných komponentov, vyspelé technológie a dlhej životnosti. Navyše dostanete 4-ročnú záruku a kvalitný záručný aj pozáručný servis garantovaný jedným z najväčších európskych výrobcov dielenského náradia - nemeckou spoločnosťou Scheppach.

HDSC technology - najnovšie profesionálne technológie pre elektronickú reguláciu výkonu a ochranu pri nabíjaní u lítiových akumulátorov. Výsledkom je nielen precízne priebeh nabíjania, kedy je neustále monitorovaný každý jednotlivý článok v batérii a podľa aktuálnych potrieb dobíjaný, ale aj unikátny riadenie výkonu, kedy sa batéria dokáže optimálne prispôsobiť ktorémukoľvek stroji z rady Scheppach 20V a poskytnúť vždy maximálny výkon a využiť maximálne svoju kapacitu . Ďalším pozitívnym dopadom technológie HDSC je zvýšenie životnosti akumulátora, maximálne predĺženie doby chodu stroja na jedno nabitie a ochrana samotnej batérie pred preťažením alebo prehriatím.


Ukazovateľ stavu nabitia - jednoduchá indikácia stavu nabitia batérie pomocou integrovaných LED diód. Indikátor nie je súčasťou stroja, ale batérie, takže môžete zistiť okamžitú kapacitu batérie bez toho ju musíte vkladať do stroja.
Výkonné články batérie - kvalitné lítium-iónové články spolu s chytrou elektronikou umožňujú okamžitý prísun potrebnej energie aj vo chvíli skokového zvýšenia potrebného výkonu.
Bezuhlíkový motor - nová konštrukcia a absencia tradičných uhlíkov, vďaka ktorej odpadajú energetické straty spôsobené trením, vytvára moderný typ motora s výrazne vyššou účinnosťou, nižším zahrievaním, tichším chodom a dlhšou životnosťou.

Jedna 20V batérie poháňa všetko - je veľa systémov, kde Vám stačí jedna batéria na celú škálu náradia. Vďaka chýbajúce alebo lacné elektronike sa často stane, že batéria s niektorým strojom funguje dobre, ale s iným nie. Je to preto, že v odberových krivkách rôznych druhov strojov sú obrovské rozdiely. Vďaka vyspelej elektronike batérie Scheppach"spozná", v ktorom je stroji a dokonale sa mu prispôsobí. Vy tak dostanete z každého stroja maximálny výkon aj pracovnú dobu.

Podmienky predĺženej záruky nájdete tu .

Technické parametre:

Typ motora: aku 20 V
Energia úderu: 1.7 J
Otáčky: 0-1400 ot/min
Skľučovadlo: 2-10 mm. SDS +
Počet úderov: 0-4500 úd/min