Hlavné prednosti:
  • pneumatický príklep pre rýchle vŕtanie
  • dve rýchlosti
  • pre SDS plus vrtáky
  • spätný chod
Balenie neobsahuje batériu a nabíjačku.
Technické parametre:
batérie: 20V Li-ion
kapacita batérie: 2000mAh
otáčky: I. 0-300/min, II. 0-1000/min
počet príklepov: 0-5000/min
úchyt: SDS-plus
sila úderu: 1,2J
max. vŕtanie do dreva: 20mm
max. vŕtanie do betónu: 20mm
max. vŕtanie do ocele: 10mm
nabíjania batérie cca: 55min
extra: preklzávacia spojka
hmotnosť s batériou: 2,1kg
Video s obsahom produktu Kladivo vŕtacie aku SHARE20V, SDS plus, 20V Li-ion, bez batérie a nabíjačky