Bazén + set príslušenstvo, vonkajšie rozmery 400 x 400 cm, hĺbka 111 cm, vr. nerez schodíkov, bez terasy.

Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.

Zaplávať si v chladivej vode, odpočinúť na lehátku a príjemné chvíľky zapiť lahodným koktailom. Pre väčšinu z nás to znie ako perfektný letný deň. A taký deň môžete prežiť aj vo vlastnej záhrade. S našimi osemuholníkovým bazény sa tieto vaše sny stanú reálnou skutočnosťou. Vďaka svojim veľkorysým rozmerom 400 x 400 cm (model 1) alebo 470 x 470 cm (model 2) ponúka bazén zábavu a hry pre celú rodinu. Osemuholníkový bazén má objem pre cca 11 300/16 800 litrov vody a výšku hladiny max. 111 cm. Vonkajší drevený rebrík zo severského smreku a rebrík z nerezovej ocele vám uľahčí vstup do chladnej vody (oboje je obsahom základného balenia).

Konštrukcia bazéna je vyrobená z drevených profilov (systém dvojitej pero/drážka) sily 38 mm. Vďaka špeciálnemu hĺbkovému ošetrenie (tlaková impregnácia) drevo perfektne odoláva vode i poveternostným vplyvom. Vnútorný priestor je vyplnený pevnou modrou PVC fóliou o sile 0,6 mm.

Pre lepšiu relaxáciu máme v ponuke bazény s piatimi rôznymi typ terás. Tie sa vzájomne líšia svojou veľkosťou, takže určite nájdete tú pravú pre svoj bazén. Terasa je potom tým ideálnym miestom pre vychutnanie letného slnka.

Obsahom dodávky je:

 • kompletné bazén bazén KARIBU 4,0 x 4,0 m A1
 • piesková filtrácia KARIBU
 • skimmer
 • ochranná plachta na bazén
 • vysávacej robot KARIBU

Krátky popis:

 • vonkajšie rozmery: 400 x 400 cm
 • vnútorný rozmer: 350 x 350 cm
 • výška: 124 cm
 • výška hladiny: 111 cm
 • objem vody 11 300 L
 • vonkajšie drevené schodíky sú obsahom balenia
 • vnútorné nerez schodíky do vody sú obsahom balenia
 • bez terasy

Základy bazénu:
Venujte prosím MIMORIADNU starostlivosť pri budovaní základu pre bazén s ohľadom na veľkú hmotnosť vody obsiahnutej v bazéne. Ideálne je betónový základ alebo iný pevný povrch, ktorý bez problémov unesie záťaž 12 alebo 18 ton. Pre dlhú životnosť bazéna je nutné dodržať tieto najdôležitejšie predpoklady - kvalita podkladovej plochy a presná rovina.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Folie chráni drevo iba proti znečisteniu. Skladujte preto stavebné sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Informácie k montáži:
Balenie obsahuje všetok spojovací materiál. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave, kde steny bazéna aj prípadnú terasu tvoria jednotlivé drevené profily, ktoré iba sesadíte k sebe a zoskrutkujete. To garantuje extrémne jednoduchú montáž, ktorú zvládne každý domáci kuti l. Bazén montujte presne podľa pokynov v montážnom návode.

doprava:
Osobný odber na našich pobočkách je možný, však počítajte s veľkou hmotnosťou bazéne as nutnosťou zodpovedajúceho prívesného vozíka alebo radšej dodávky (napr. Tranzitu). Ak si objednáte našu dopravu, tak bazén dopravíme v rozloženom stave najbližšie hranici vášho pozemku. Bazén bude zložený vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu so zloženým bazénom (napr. Z miesta zloženie na záhradu, do garáže) si musí zabezpečiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie nezabezpečuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších bazénoch s terasou vopred počítajte s tým, že dodávka môže predstavovať viac paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg!

Výrobok je určený len na súkromné (domáce) využitie.

Rozmer balenia je:
178 x 100 x 65 cm/423 kg
170 x 55 x 20 cm/50 kg

Tlaková impregnácia - špeciálny postup, pri ktorom sa drevo uloží do tlakového kotla s impregnačným prostriedkom a výrazne sa zvýši tlak vnútri kotla (akási obdoba Papinove hrnca). A zvýšený tlak vtlačí impregnačný prostriedok do vnútornej štruktúry dreva, ktoré sa tak stane veľmi odolným voči vplyvu okolitého prostredia.Dĺžka (vonkajší): 4.0m
Šírka (vonkajší): 4.0m
Výrobca: KARIBU Holztechnik Nemecko
Objem: 11 000l
Výška steny: 1.24
Hmotnosť: 470kg
Kategória: Bazény