Základná verzia záhradného bazéna, vonkajšie rozmery 470 x 550 cm, hĺbka 111 cm, nerez schodíky, 2x slnečná terasa.

Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.

Zaplávať si v chladivej vode, odpočinúť na lehátku a príjemné chvíľky zapiť lahodným koktailom. Pre väčšinu z nás to znie ako perfektný letný deň. A taký deň môžete prežiť aj vo vlastnej záhrade. S našimi osemuholníkovým bazény sa tieto vaše sny stanú reálnou skutočnosťou. Vďaka svojim veľkorysým rozmerom 400 x 400 cm (model 1) alebo 470 x 470 cm (model 2) ponúka bazén zábavu a hry pre celú rodinu. Osemuholníkový bazén má objem pre cca 11 300/16 800 litrov vody a výšku hladiny max. 111 cm. Vonkajší drevený rebrík zo severského smreku a rebrík z nerezovej ocele vám uľahčí vstup do chladnej vody (oboje je obsahom základného balenia).

Konštrukcia bazéna je vyrobená z drevených profilov (systém dvojitej pero/drážka) sily 38 mm. Vďaka špeciálnemu hĺbkovému ošetrenie (tlaková impregnácia) drevo perfektne odoláva vode i poveternostným vplyvom. Vnútorný priestor je vyplnený pevnou modrou PVC fóliou o sile 0,6 mm.

Pre lepšiu relaxáciu máme v ponuke bazény s piatimi rôznymi typ terás. Tie sa vzájomne líšia svojou veľkosťou, takže určite nájdete tú pravú pre svoj bazén. Terasa je potom tým ideálnym miestom pre vychutnanie letného slnka.

K bazénu doporučujeme prikúpiť doplnkové príslušenstvo ako je filtrácia, skimmer, ochrannú plachtu atď.

Krátky popis:

  • vonkajšie rozmery nádrže: 470 x 470 cm
  • vnútorný rozmer nádrže: 420 x 420 cm
  • vonkajšie rozmery: 470 x 550 cm
  • výška: 124 cm
  • výška hladiny: 111 cm
  • objem vody 16 800 L
  • vonkajšie drevené schodíky sú obsahom balenia
  • vnútorné nerez schodíky do vody sú obsahom balenia
  • vstupná terasa + 2x rohová terasa na opaľovanie

Základy bazénu:
Venujte prosím MIMORIADNU starostlivosť pri budovaní základu pre bazén s ohľadom na veľkú hmotnosť vody obsiahnutej v bazéne. Ideálne je betónový základ alebo iný pevný povrch, ktorý bez problémov unesie záťaž 12 alebo 18 ton. Pre dlhú životnosť bazéna je nutné dodržať tieto najdôležitejšie predpoklady - kvalita podkladovej plochy a presná rovina.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Folie chráni drevo iba proti znečisteniu. Skladujte preto stavebné sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Informácie k montáži:
Balenie obsahuje všetok spojovací materiál. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave, kde steny bazéna aj prípadnú terasu tvoria jednotlivé drevené profily, ktoré iba sesadíte k sebe a zoskrutkujete. To garantuje extrémne jednoduchú montáž, ktorú zvládne každý domáci kuti l. Bazén montujte presne podľa pokynov v montážnom návode.

doprava:
Osobný odber na našich pobočkách je možný, však počítajte s veľkou hmotnosťou bazéne as nutnosťou zodpovedajúceho prívesného vozíka alebo radšej dodávky (napr. Tranzitu). Ak si objednáte našu dopravu, tak bazén dopravíme v rozloženom stave najbližšie hranici vášho pozemku. Bazén bude zložený vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu so zloženým bazénom (napr. Z miesta zloženie na záhradu, do garáže) si musí zabezpečiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie nezabezpečuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších bazénoch s terasou vopred počítajte s tým, že dodávka môže predstavovať viac paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg!

Výrobok je určený len na súkromné (domáce) využitie.

Rozmer balenia je:
178 x 100 x 65 cm/423 kg
170 x 55 x 20 cm/50 kg
235 x 100 x 30 cm/160 kg
220 x 120 x 26 cm/123 kg (2x)

Tlaková impregnácia - špeciálny postup, pri ktorom sa drevo uloží do tlakového kotla s impregnačným prostriedkom a výrazne sa zvýši tlak vnútri kotla (akási obdoba Papinove hrnca). A zvýšený tlak vtlačí impregnačný prostriedok do vnútornej štruktúry dreva, ktoré sa tak stane veľmi odolným voči vplyvu okolitého prostredia.Dĺžka (vonkajší): 5.5m
Šírka (vonkajší): 4.7m
Výrobca: KARIBU Holztechnik Nemecko
Objem: 16 800L
Výška steny: 1.24
Hmotnosť: 1047kg
Kategória: Bazény