MP10 Mini ponúka bohatú paletu funkcií a vyhrievanou, flexibilné a ohybnú dosku s pružinovým kostrou (200 x 200 cm) z ocele a tiež celokovový extruedér. Disponuje podporovaným senzorom úrovne náplne umiestneným na magnetickej zostave extrudéra, ktorý umožňuje jednoducho zmeniť Z vyosenie a tým ľahko dosiahnuť dokonalé prvej vrstvy. Kabeláž nie je problém, pretože všetky komponenty sú už vopred prepojené a pripravené na okamžité použitie. Konektory sú skryté v káblovom puzdre. Najdôležitejšie však je, že výtlačky sú veľmi presné a čisté.


Senzor úrovne náplne na tlačovej doske: pomocou senzora ľahko urobíte niveláciu. Detekuje tak rozdiely v nastavení tlačovej dosky, takže budete môcť vykonať presné nastavenie Z vyosenie. Vďaka tomu bude tlač prvej vrstvy jednoduchý.

Ľahko prístupný magnetický extrudér: odnímateľný magnetický stojan umožňuje ľahkú výmenu extrudéra podľa vašej voľby. Práca s tlačiarňou je tak pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým.

Vyhrievané, odnímateľná a flexibilné tlačová doska: veľké tlačová doska (300 x 300) možno ľahko ohriať na teplotu 100 ° C a umožňuje odňať výtlačky ľahšie než kedykoľvek predtým. Magnetická platforma uľahčuje aj čistenie a vybratie lôžka.

Odstránenie skrutiek Hotendu pomocou 2 skrutiek: prístup k Hotendu je ľahký a umožňuje rýchlu výmenu hlavy nástroja. Vymeňte 0,4mm trysku za 0,6mm dýzu, bez toho aby ste museli trysku skutočne meniť. Rýchlo, pohodlne a ľahko.

Dual-Y-Gantry: Dual-Y-Gantry ponúka stabilnú základňu pre tlačovú platňu a minimalizuje kývanie, ku ktorému dochádza pri tlači Y-Gantry modelov. Nebudete tak musieť opakovane vykonávať niveláciu a taktiež tlač bude čistejšie.

vybavenie

  • Ľahko prístupný magnetický extruedér
  • Vyhrievané, odnímateľná a flexibilné tlačová doska
  • Dual-Y-Gantry
technické parametre
materiály náplňou ABS
PLA
PETG
Polyamid (PA)/Nylon
Šírka tlače (max.) 200 mm
Výška tlače (max.) 200 mm
Hĺbka tlače (max.) 180 mm
Vlastnosti tlačovej platne Vyhrievané
vymeniteľná
pre vlákna s priemerom 1.75 mm
softvér Cura, KISSlicer, Simplify 3D alebo akýkoľvek .gcode softvér
vonkajšia šírka 553 mm
vonkajšia výška 400 mm
Rozmer, hĺbka 400 mm
hmotnosť 9.5 kg
Kategória výrobku 3D tlačiareň