Stolová zostava PORTO set 6

Stolová zostava 6-tich skladacích stoličiek z oceľových profilov povrchovo dokončená komaxitovou farbou, čalúnenie je v imitácii masívneho dreva z lisovaného plastu s UV filtrom, určená do interiérov, exteriérov a pergolových priestor. Stôl je zhotovený z oceľových profilov povrchovo dokončená komaxitovou farbou, doska stola je v imitácii masívneho dreva z lisovaného plastu s UV filtrom.

Rozmery:

  • stoličky š.55 x hl. 44 x V.80,
  • stôl: š. 180 x š. 75 xv 72 (zložený: 91x76x9) cm.

Imitácia masívneho dreva je moderný materiál s dlhou životnosťou a extrémnou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Keďže nevsakuje tekutiny, nedochádza u neho pri namočení k negatívnym procesom, ako tomu býva u dreveného záhradného nábytku. Jeho údržba je veľmi jednoduchá - stačí ho len opláchnuť prúdom studenej vody. Záhradný nábytok z plastu - imitácia masívneho dreva oceníte tiež pri sťahovaní, keďže býva k jeho výrobe používaný oceľovo - hliníkový rám s nízkou hmotnosťou.

Vďaka svojej vysokej odolnosti proti vlhku je tento nábytok často používaný aj v miestnostiach s bazénom či vírivkou, kde vysoká vlhkosť zabraňuje použitie prírodných materiálov. Táto imitácia masívneho dreva je špeciálny druh lisovaného plastu s UV ochranou, z čoho vyplýva, že dážď pre neho neznamená žiadnu hrozbu. Na rozdiel od prírodných materiálov totiž pri bežnom používaní nepodlieha hnilobe a plesni a nenásáká vodou. Ďalšou nespornou výhodou tohto nábytku je odolnosť proti slnku. Nemusíte sa teda báť, že váš záhradný nábytok na slniečku popraská či vybledne.