Benzínová kosačka WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 je určená pre stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Její neskutečná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto stredne vyššej kategórii travných mäsa s odchodom. Kosačka WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym ocelovým šasi. Veľkou výhodou tejto sekačky je variabilita použitia funkcií 6 v 1, čo znamená, že sekačka WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 dokáže zbierať posekanú trávu do koša, mulčuje, vylučuje bok, zadný deflektor a má variabilný pojezd daný 3 rýchlostnou radarovou prevodovkou.

Výhoda veľa silného motora o výkonu 7 HP a nože s veľkými lopatami Vám dokážu perfektne vyčistiť a prerastúť mokrou trávou. Pogumované sandvičové kolesá sú uložené v dvojstranných kuličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky sečení je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadstandardom u tejto kosačky je použitý špeciálna třecí spojka na noži kosačky pod unašečem, ktorá je schopná sklzu bruška pri vytiahnutí do pevnej obálky. Táto funkcia môže eliminovať škody na sekačke spôsobené nárazom nože do prekážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálnym povlakom na okraji sběrného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu.

Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívne žacie nožičky s mohutnými vyhazovacími lopatami - veľkými košmi a veľkým košom spolu s veľmi zaujímavou cenou robia z tohto sejačky WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 kvalitný pomocník proti boju proti zelenému živlu. Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi najlepšie a najsilnejšie spoločnosti WEIBANG v tejto triede. Jedná sa o profesionálny veľmi silný motorový rozvod OHV o výkon 7 HP a vysokým krútiacim momentom 10,5 Nm - 193 ccm. Ďalším profesionálnym prvkom, ktorému disponuje, je masívna kovová variabilná meničová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.
 
Novinkou sekačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", je ľahko čistiteľný, je možné ho očistiť, servírovať a postaviť na zadné špeciálne šachty, čím sa ľahko dostanete k podvozku, uloženiu náprav a prevodovke. Ergonomicky upravené madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomoci profesionálnych masívnych celokovových rýchloupínacích zariadení.
 
Technické parametry:
Vlastní pojezd: ANO
Motor: WEIBANG 7 HP
Model motora: 1P70FA-OHV 10,5 Nm - 196 ccm
Ovládání otáček motoru: ANO
Začiatok: ruční
Šířka sečení: 530 mm
Prevodovka: kovová
Centrálne nastavenie výšky: ANO, 20 - 75 mm
Třecí spojka nože: ANO
Mulčování: ANO
Výhoz do boku: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Koleso: 205/220 mm
Antivibrace: ANO
Objem koše: 70l
Rychlost pojezdu: variabilná daná variátorom 3,0-4,4 km / hod.
Podvozek: Kvalitní oceľ
Funkcia "Chytré riešenie": ANO
Kovové rychloupínáky madla: ANO
Rozměry výrobku: 1050 x 620 x 520 mm
Hmotnosť: 45 kg

 

Sekačku lze také velmi dobře uskladnit, snadně vyměnit nůž a také sekačku po práci vyčistit. Velmi snadná je také výměna nože a servisování. Sekačku lze otočit a postavit, tímto se velice snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku.