Zahradní benzínová kosačka Vega 46 HWXV 6 v1 s pojezdem vyniká vo vyššej strednej triede sekačky svojimi kvalitnými úpravami, vybavením a rovnako aj dizajnom. Motorová sekačka Vega 46 HWXV 6v1 je univerzálna sekačka s vysokou kapacitou sekanie a je určená pre stredne veľké trávnaté plochy. Zahradní sekačka Vega je vybavená robustným ocelovým skeletom so záběrovým sečením 46 cm.

Benzínová kosačka Vega 46 HWXV 6 in1 je poháňaná silným štvortaktným motorom Vega OHV s výkonom 5 PS (HP). Veľkou výhodou tejto sekačky je variabilita použitia 6 v 1, čo znamená, že motorová sekačka Vega 46 HWXV 6in1 s pojezdem môže zbierať posekanú trávu do koša, mulčuje, alebo môže vyhadzovat trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú predovšetkým na premenu trávy. Variabilné nastavenie rýchlosti jazdy pri silnom motore od 3,0-4,0 km / hod.

Veľké zadné pojezdové kolesa i predné kolesá sú uložené v obojstranných kĺbových ložiskách, centrálne nastavenie výšky sečení je u značiek VeGA samozrejmé, samozrejme ako ergonomické mäkké držadlo. Objemný sběrný koš s kapacitou 70 litrov má ukazovateľ plnenia. Na sekačky VeGA je poskytovaná predĺžená záruka 3 roky.
 
Technické parametry:
Vlastní pojezd: ANO
Motor: 5 PS, 4-takt OHV VeGA
Výkon motoru: 3060 ot / min, 4 PS
Maximálna výkon motora: 3600 ot / min, 5 PS
Objem nádrže: 1,5 l
Šírka sečení: 460 mm
Nastavenie výšky: 30-80mm, centrálny
Rozmer kolies prední: 180 mm
Veľkosť zadného krytu: 255 mm
Objem koše: 70 l
Ukazatel náplně koše: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Podvozek: Kvalitní oceľ
Začiatok: Ruční, tahací startér
Mulčování: ANO
Výhoz bokem: ANO
Zadní výhoz: ANO
Variabilná rýchlosť pojezdu: 3-4 km / hod
Ovládání otáček motoru: ANO
Ergonomicky tvarovaná rukoväť: ANO
Ovládací panel na rukoväti: ANO
Hmotnosť: 33 kg

 

 

Kosačku možno tiež veľmi dobre uskladniť, ľahko vymeniť nôž a tiež kosačku po práci vyčistiť. Veľmi jednoduchá je taktiež výmena noža a servisovanie. Kosačku možno otočiť a postaviť, týmto sa veľmi ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku.