Skrutkový kompresor s výkonom 4 kW s remeňovým pohonom, odhlučnenou skríň, tlakovou nádobou a kondenzačné sušičkou, určený pre trvalú prevádzku aj pri nižšej spotrebe vzduchu. Kompaktný kompresor s remeňovým pohonom. Riadiaci systém ETM II vrátane kontroly smeru otáčania.

Hodí sa predovšetkým pre prevádzky so stabilnou spotrebou vzduchu, ktoré potrebujú kompaktné kompresor s tichým chodom a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Štandardne dodávaná odhlučňovacích skriňa umožňuje ustavenie kompresora aj v citlivých prevádzkach. Intenzívne chladenie zaisťuje prevádzkovú bezpečnosť a vysokú kvalitu vzduchu.

Tento kompresor je ideálny pre doplnenie existujúcich tlakových staníc, napr. Pre pokrytie základnej spotreby stlačeného vzduchu. Dodávaný s tepelnou ochrannou motora, snímačom teploty oleja (max. 110 ° C) a počítadlom prevádzkových hodín. Optimálne prístupnosť a jednoduchá montáž aj demontáž všetkých dôležitých dielov uľahčuje údržbu i servis. Dlhodobá ochrana proti korózii vďaka žiarovému pozinkovanie tlakovej nádoby - 15 rokov záruka proti jej prehrdzaveniu.

Technické parametre:
Max. prevádzkový tlak: 10 bar
Prípojka vzduchu: 1/2 "
Plniaci výkon cca: 485 l / min
Objem tlakovej nádoby: 200 l
Príkon: 4 kW
Elektrické pripojenie: 400 V
Rozmery (š × v × h): 1440 × 1280 × 510 mm
Hmotnosť: 181 kg
Hladina akustického tlaku LPA (4 m): 60 dB (A)