Skrutkový kompresor s výkonom 2,2 kW s remeňovým pohonom, odhlučnenou skríň a tlakovou nádobou, určený pre trvalú prevádzku aj pri nižšej spotrebe vzduchu. Zapínanie pomocou tlakového spínača, úspora energie oproti chodu naprázdno.

Hodí sa predovšetkým pre prevádzky so stabilnou spotrebou vzduchu, ktoré potrebujú kompaktné kompresor s tichým chodom a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Štandardne dodávaná odhlučňovacích skriňa umožňuje ustavenie kompresora aj v citlivých prevádzkach. Intenzívne chladenie zaisťuje prevádzkovú bezpečnosť a vysokú kvalitu vzduchu.

Ideálne pre doplnenie existujúcich tlakových staníc, napr. Pre pokrytie základnej spotreby stlačeného vzduchu. Dodávaný s tepelnou ochrannou motora, snímačom teploty oleja (max. 110 °C) a počítadlom prevádzkových hodín. Optimálne prístupnosť a jednoduchá montáž aj demontáž všetkých dôležitých dielov uľahčuje údržbu i servis. Dlhodobá ochrana proti korózii vďaka žiarovému pozinkovanie tlakovej nádoby - 15 rokov záruka proti jej prehrdzaveniu.

Technické parametre:
Max. prevádzkový tlak: 10 bar
Prípojka vzduchu: 1/2 "
Plniaci výkon cca: 240 l / min
Príkon: 2.2 kW
Elektrické pripojenie: 230 V
Rozmery (š × v × h): 1440 × 1280 × 510 mm
Hmotnosť: 144 kg
Hladina akustického tlaku LPA (4 m): 58 dB (A)