Kompresor Scheppach HC 25 je nevyhnutným pomocníkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácej dielni. Pumpa stroja je u tohto kompresora mazané olejom, čo predlžuje životnosť celého stroja i pri častom používaní. Kontrola oleja je veľmi jednoduchá a vykonáva sa zbežným pohľadom pomocou optického ukazovateľa umiestnenom na stroji. Vzdušník slúži ako zásobáreň stlačeného vzduchu a motor sa tak zapína len v prípade, že tlak vzduchu klesne pod požadovanú úroveň.

Vďaka vzdušníka môžete s kompresorom vykonávať aj náročnejšie operácie, ako je bežné hustenie či ofukovanie. Môžete k nemu pripojiť treba sponkovačku alebo zvládne aj menej náročné práce sa striekacou pištoľou a ďalšími pneumatickými nástrojmi. Pri dofukovanie pneumatík zase oceníte jednoduché nastavenie výšky tlaku kompresora, ktorý môžete ľahko kontrolovať pomocou vstavaného manometra. Prídavná rukoväť a kolieska umožní ľahkú manipuláciu so strojom. Kompresor je vďaka svojim kompaktným rozmerom veľmi skladný a dá sa ľahko prevážať.

Ďalšia výbava:
manometer vzdušníka, manometer pre kontrolu nastaveného pracovného tlaku, redukčný ventil, tlakový spínač, odkaľovacou ventil, spätný ventil, poistný ventil, vzduchový filter, pojazdové kolesá, rukoväť

Technické parametre:
Príkon: 1500 W
Objem vzdušníka: 24 l
Max. tlak: 8 bar
Sací výkon: 220 l / min
Otáčky: 2850 ot / min
Regulácia pracovného tlaku: ANO -
Typ motora: 230 V. 50 Hz
Hmotnosť (Kg): 23.00