Kvalitná tavná lepiaca pištoľ aj pre náročnejšie použitie sa osvedčila pre rýchle lepenie rôznych materiálov (papiera, dreva, kovov, gumy, porcelánu, tkanín atď.) Pomocou univerzálnych lepiacich tyčiniek Ø 11,2 mm.

Kvalitná, elektronicky riadená tavná lepiaca pištoľ so stojanom pre dielňu, remeselníkov i domácnosť k rýchlemu a pevnému lepenie papiera, dreva, kovov, plastov, plexiskla, skla, keramiky, porcelánu, pórovitých materiálov, lepenky, kože, tkanín, penových materiálov atď. S touto tavnou pištoľou sa dobre pracuje aj v horšie prístupných miestach.

Lepidlo spravidla tuhne cca 2 minúty a počas tejto doby je možné na rozdiel od sekundových lepidiel upravovať polohu zlepovaných predmetov. Takisto pištole disponuje dostatočne jemným posuvom pre rovnomerný výdaj roztaveného lepidla z kovovej trysky, teda citlivé dávkovanie a plynulé nanášanie lepidla na požadované miesto,

presný hrot trysky uľahčuje lepenie komplikovaných plôch.

Silikónová manžeta na telese trysky spoľahlivo bráni prípadnému popáleniu, ergonomická rukoväť podporuje správne vyváženie pištole a umožňuje pohodlné a bezpečné zaobchádzanie s pištoľou.

Súčasťou dodávky tavné pištole je integrovaný stojan, umožňujúci praktické, bezpečné odloženie zahriate tavné pištole, a lepiaca tyčinka Ø 11,2 a dĺžky 150 mm.

Technické parametre:

Napájanie: 230 V / 50 Hz
Spotreba energie: 80 W (max. 150 W)
Čas ohrevu: cca 5 min
Bod topenia lepiacej tyčinky: približne 150 ° C
Dĺžka kábla: 140 cm
Dĺžka pištole: 190 mm
Hmotnosť: 269 g