Vy nič neposielate, my si pre tovar pošleme dopravu, ktorú zaistíme. Nechceme, aby zákazník, ktorý nám vkladá dôveru tým, že nakúpi Ryobi RHT36B61R aku 36 V plotostrih v našom obchode, mal pri prípadnej reklamácii nejaké výdavky.
Recenze produktu Ryobi RHT36B61R aku 36 V plotostrih
Garancia najlepšej ceny
Našli ste tovar u relevantnej konkurencie výhodnejšie? Napíšte nám o dorovnaní ceny.
Chcem to lacnejšie
Práve si prezerá 5 zákazníkov
RHT36B61R - aku 36 V plotostrih Výkonné 36V nožnice na živý plot s akumulátorom Lithium + vám ponúka vyšší výkon, dlhšiu dobu prevádzky a väčšiu odolnosť. Technológia Intellicell ... (Podrobný popis)
Autorizovaný predajca
Výrobca RYOBI
Záruka 2+1 rok
Kód tovaru 5133004318
Akčná cena
Bez DPH
Pri platbe vopred
zľava 1 %
nedostupné
Hodnotenie obchodu
2416 hodnotení
Zatiaľ OK. Cyril
95 %
odporúča
Zdieľať
K nákupu tohto tovaru od nás navyše dostanete:
Nadštandardný prístup k prípadným reklamáciám
Tento tovar nie je momentálne v predaji - vyberte si podobné
Akumulátorové nožnice na trávu a kríky Güde GPS 7.2-1.5
Servis+
Akumulátorové nožnice na trávu a kríky Güde GPS 7.2-1.5 gallery main image
Akumulátorové nožnice Güde, určené na zastrihávanie okrajov trávnikov alebo tvarovanie okr ...
5.02x
Skladom len 3ks tovaru
ihneď na predajni Rožnov
GEKO Aku nožnice na trávu a živý plot s teleskopickou násadou 7,2V
-44 %zľava Servis+
GEKO Aku nožnice na trávu a živý plot s teleskopickou násadou 7,2V gallery main image
Akumulátorové nožnice s rukoväťou 1,3 Ah 7,2 V Li-ion na trávu/kríky/živé ploty Akumulátor ...
Skladom
ihneď na predajni Rožnov
Akčná cena
Nožnice na živé ploty aku, 40V Li-ion, bez batérie a nabíjačky
-28 %zľava Servis+
Nožnice na živé ploty aku, 40V Li-ion, bez batérie a nabíjačky gallery main image
Veľmi tiché aku nožnice sú určené na strihanie živého plotu na záhradách av parkoch. Vysok ...
Skladom
Akumulátorové nožnice na živý plot V20 18V 1x4,0Ah Stanley FatMax SFMCPH845M1
-9 %zľava Servis+