Cutmaster 35+/horák 6.1m

Plazmový zdroj Thermal Dynamics CUTMASTER 35 je vhodný pre ťažkú priemyselnú výrobu - rezanie hliníka, nereze a konštrukčné oceli. Invertorový zdroj pre delenie kovov plazmovým oblúkom.

Odporúčaný rez: 35mm
Maximálna rez: 40mm
Delenie materiálu: 45mm

Zdroje série CUTMASTER® Trueta sú riadené mikroprocesorom a vybavené riadiacimi panelmi s LED kontrolkami. Riadiaca elektronika zaisťuje extrémnu spoľahlivosť a bezchybný chod zdroja od nastavenia až po ukončení práce.Zdroje série CUTMASTER® Trueta vám umožní rezať celý deň materiály s hrúbkou, ktorá zodpovedá odporúčanej rezací kapacite daného zdroja. Zdroje CUTMASTER® TRUETMTMTM je vybavená patentovanými plazmovými horákmi 1Torch®. Predlžovací kábel umožňuje rezať až vo vzdialenosti 30,5m od plazmového zdroja. Rýchla výmena ručného horáka za automatový zaisťuje vysokú flexibilitu.Zdroje série CUTMASTER® Trueta majú nižšiu hmotnosť čo uľahčuje ich presúvanie na pracovisku. Zníženie hmotnosti nijako neovplyvňuje ich výkon.

Sú vybavené ochrannými rámami, ktoré zvyšujú odolnosť zdroja. Zdroje série CUTMASTER® TRUE sú ako jediné plazmové systémy na trhu vybavené rezacími špičkami, ktoré umožňujú rezanie prúdom 60A pri ťahaní horáku po povrchu základného materiálu.Nová rada zdrojov CUTMASTER® TRUE.

Dodávame vrátane príslušenstva:
Horák SL100 v dĺžke 6.1M
Zemniaci kábel 6.1M
Napájací kábel
Sada dielov pre uvedenie zariadenia do prevádzky

Technické parametre:
Odporúčaný rez 35 mm
Maximálna rez 40 mm
Deliace rez 45 mm
Výstupný prúd 100 A (plynulá regulácia)
Zaťažovateľ 80% pri 100 A
Plazmový plyn vzduch 4,8 bar / 212 l / min.
Rozmery 381 x 305 x 762 (v x š x h)
Hmotnosť 28,1 kg

Nová rada Trueta je navrhnutá s filozofiou dodržania dvoch parametrov ako jediného, odporúčaný rezací výkon je zároveň aj SKUTOČNÝM rezacím parametrom stroja, pri čo najlepšej kvalite rezu a najvyššej možnej rezacie rýchlosti.
Vyššia spínacia frekvencia IGBT, používanie tvrdých plastových predných a zadných panelov a vysoko rýchlostných ventilátorov s hliníkovými chladičmi, má za následok veľké zníženie hmotnosti a veľkosti u všetkých systémov TRUE radu.
Všetky systémy TRUE radu majú predný panel s LED diódami ovládanými mikroprocesorom, ktoré slúžia pre vlastnú diagnostiku. Tlak vzduchu sa tiež dá nastaviť na prednom paneli, LED dióda svieti, keď je tlak správny. Ďalšie výstražné LED diódy upozorňujú na prípadné nesprávne vstupné napätie alebo nesprávne osadenie spotrebných dielov v horáku.
Všetky systémy novej rady Cutmaster® Trueta majú flexibilné 1TORCH® horák s patentovanými dielmi. Unikátny centrálny systém rýchleho pripojenia ATCTM zjednodušuje predĺženie vedenia horáka až na max. 30 m.
U rady TRUE bola posunutá možnosť kontaktného rezu (dýza / rezaný materiál) až na 60 A. Tento umožňuje kontaktné rezanie tenkých materiálov až do hrúbky 6 mm. Toto ponúka výhody napríklad menšiu šírku rezu, menšiu teplom ovplyvnenú zónu, väčšie rýchlosti rezania a lepšiu viditeľnosť rezacieho oblúka.
Všetky systémy rady Cutmaster® Trueta boli prísne testované voči vstupu vody a prachu a majú robustný ochranný priečny stabilizátor.