Pevný a stabilný univerzálny stojan UMF 2000 je ideálny n ejenom pre pokosové píly (je vhodný pre 95% pokosových píl, ktoré sú na trhu), ale môže slúžiť ako pracovný stôl aj pre niektoré druhy brúsok, deliacich píl na kov a pod.

Používanie stojana je oveľa flexibilnejší a pohodlnejší spôsob, ako ak máte pílu pevne umiestnenú na pracovnom stole. Jednak Vám potom na ponku neprekáža, ale hlavne si môžete umiestniť stojan ľubovoľne do priestoru alebo napríklad von pred dielňu, a to sa hodí hlavne pri krátení dlhších profilov.

Podstavec má ľahko sklopné nohy, dá sa rýchlo zložiť a je vyrobený z kombinácie ľahkého hliníka a ocele. S váhou iba 13,5 kg je tak ideálny aj pre remeselníkov, ktorí často pracujú na rôznych miestach a potrebujú stojan, ktorý sa dá ľahko prenášať a transportovať. Stojan je skvele vybavený. Upínacie lišty na pílu sú vybavené pohodlným rýchloupínacím systémom, obojstranne vysúvateľná dvojitá príložná ramená sa dajú nastavovať bez pomoci náradia v rozsahu 125 až 200 cm a sú vybavené výškovo prestaviteľnou valčekovou dosadacou plochou a profilom, ktorý môže slúžiť ako doraz pri krátení dosiek apod. Doporučené zaťaženie 150 kg je ideálny pre všetky druhy prác, ktoré môžu nastať.

Podmienky predĺženej záruky nájdete tu .

Technické parametre:
Výška stojanu (cm): 90
Rozsah predĺženia ramien (cm): 125-200
Max. zaťaženie stojanu (kg): 150