Stroj je možné zakúpiť len na predajni v Rožnove pod Radhoštěm!

Urobiť z dobrého ešte lepší. To bolo cieľom vývoja novej generácie prístrojov TransPocket 150. Plne digitalizované, inteligentný rezonančné koncepcia umožňuje rýchlejšie reguláciu. Výsledkom je lepšia zapaľovanie, menšie rozstrek a nanajvýš stabilný oblúk. Optimalizovaný plášť prístroja je navyše robustnejší a odolnejší ako kedykoľvek predtým.

Nová rada prístrojov TransPocket zaručuje najvyššiu energetickú efektivitu. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je príkon zváracieho zdroja TransPocket 150 až o 20 percent nižšia, a to pri vyššom výkone. To je podporené korekciou výkonu PFC (Power Factor Correction), ktorá umožňuje použitie extrémne dlhého napájacieho kábla s nízkymi stratami, a okrem iného zabezpečuje lepšiu prevádzkyschopnosť s elektrocentrálou.

Stroje nového radu TransPocket sú odolnejšie ako kedykoľvek predtým a sú ideálnym riešením na staveniskách a v drsných pracovných podmienkach. Robustný, ergonomicky tvarovaný plášť s integrovanými plastovými nohami, ktoré slúžia ako hrany aj ako ochrana proti podkĺznutiu, a premyslené usporiadanie lamiel chráni celý prístroj pred nečistotou a vodou. Trieda ochrany IP23 je samozrejmosťou.

Osvedčená digitálny rezonančné koncepcia od spoločnosti Fronius, je zdokonalená. Výsledkom je presnejší a rýchlejší regulácia zváracieho prúdu. Vzhľadom k trvalým výkonnostným rezervám prístroj okamžite reaguje na každú zvláštnosť oblúku. To zaisťuje takmer ideálny východiskový charakteristiku. Vždy dokonalý a konštantný oblúk s minimálnou tvorbou rozstrekov zaručuje tie najlepšie zváracie vlastnosti.

Redukovaný skratový prúd bráni prichyteniu elektródy pri kontakte so zvarencom. Následné zvýšenie prúdu zaistí, že nedôjde k prerušeniu oblúka. Potom prístroj dosiahne hlavného prúdu, prúdu SoftStart alebo HotStart, ktoré môže užívateľ presne nastaviť. S novou sériou prístrojov možno použiť všetky elektródy. Obalené elektródy aj celulózovej elektródy (CEL) poskytujú vďaka špeciálne voliteľnému režimu prevádzky dokonalé výsledky zvárania. Nové, plynulo regulovateľné nastavenie dynamiky umožňuje užívateľovi dokonale prispôsobiť zapaľovanie použitej elektróde.

Nová funkcia Time Shutdown, skrátene Tsd, vypne zvárací zdroj po uplynutí definovaného časového intervalu a tým šetrí prúd. Výsledkom je maximálne energeticky efektívne nasadenie prístroja. Funkcia FUS (Fuse) dovoľuje nastaviť prúdové istenie a umožňuje tak prístup k rôznym sieťam. 7segmentový displej umožňuje rýchle prečítanie nastavených parametrov. Je jednoduchý a intuitívny. Stroje sú vhodné pre používanie vo výrobe, na montážach, v kovovýrobe, údržbe alebo v domácej dielni.


OBSAHUJE: 4 metrový kábel s držiakom elektródy, 3 metrový kábel so zemniacou svorkou, ochranný štít, kladivko na strusku.

Technické parametre:
Napájacie napätie: 230V
Istenie: variabilná - 10A, 13A, 16A
Príkon: 5,52 kVA
Účinnosť: 88% (90 A)
Rozsah svař.proudu elektródy: 10-150
Rozsah svař.proudu WIG: 10-150
Zaťažovateľ 100%: 90A
Zaťažovateľ pri 35%: 150A
Napätie na prázdno: 96V
Krytie: IP 23
Rozmery: 365 x 130 x 285 mm
Hmotnosť: 6,3 kg