Ako sa zapojiť do súťaže?

Je to jednoduché. Preveďte u nás nákup do 30.9.2022 a budete automaticky zaradení do zlosovania o  SHERMAN MIG 200 HD + KÁBLE + HORÁK 3M v hodnote 399,60 €.

Kedy vyžrebujeme výhercu?

Zlosovanie prebehne do jedného týždňa po ukončení súťaže. Výherca bude informovaný prostredníctvom emailu či SMS.

Pravidlá súťaže nájdete pod týmto odkazom.

---

Synergická zváračka MIG 200HD sa používa na ručné zváranie ocele a neželezných kovov. Umožňuje zváranie M MA (potiahnutá elektróda), TIG Lift a MIG/MAG v synergickom a manuálnom režime. Vďaka zmene polarity umožňuje zariadenie zváranie metódou MIG/MAG pomocou štandardných vodičov v ochrannom plynovom tienení aj samostatne tienených drôtov s tavivom.

Zariadenie umožňuje pripojiť cievku s mini podávačom drôtu av ňom nainštalovanú oceľovú alebo farebnú cievku drôtu. Nastavenie indukčnosti umožňuje spájkovanie tenkých pozinkovaných prvkov. Zváračka môže pracovať v synergickom alebo manuálnom režime s možnosťou rýchleho návratu k pôvodnému synergickému nastaveniu. Zariadenie má vstavané automatické funkcie HOT START a ANTI STICK.

Na vnútornej strane krytu komory cievky je skrátené vodítko pre zváračku, ktoré uľahčuje každodennú prevádzku zariadenia, s podrobným popisom prístupu k nastaviteľným prevádzkovým parametrom. Zariadenie je vyrobené v technológii IGBT, ktorá umožňuje výrazné zníženie hmotnosti a rozmerov zváracieho stroja a zvýšenie účinnosti pri súčasnom znížení spotreby energie. Zváračka sa používa v uzavretých alebo zastrešených miestnostiach, ktoré nie sú vystavené priamym poveternostným podmienkam.

Zváračka je vybavená horákom MIG-MAG, káblom na elektródu a uzemňovacím káblom so svorkou.

Technické parametre:

Napájacie napätie [V]: AC 230 50 Hz
Metódy zvárania: MIG, MMA, TIG, MIG/MAG
Produkčné technológie: IGBT
Zvárací prúd [A]: MIG: 200; MMA: 180; TIG: 180
Pracovný cyklus [%]: MIG: 45%; MMA: 60%; TIG: 60%
Max. odber prúdu [A]: 33
Max. spotreba energie [kVA]: 6.6
St cievka s drôtom [mm]: 100, 200
Rýchlosť posuv drôtu [m/min]: 2 - 15
Hmotnosť [kg]: 10.5
Rýchlospojka: 35-50
Osadené kladkou: 0,8-1,0mm
Rozmery (D x Š x V) [mm]: 450 x 210 x 330

Vlastnosti: Digitálne ovládanie, Hot Start, TIG Lift, nastavenie indukčnosti, zváranie bez plynu, dvojvalcový podávač, možnosť Spool Gun, nastavenie pamäte, Anti-Stick, TIG Lift, zváranie bez plynu