Vy nič neposielate, my si pre tovar pošleme dopravu, ktorú zaistíme. Nechceme, aby zákazník, ktorý nám vkladá dôveru tým, že nakúpi Milwaukee Aku pokosová píla 305mm M18 FMS305-121 v našom obchode, mal pri prípadnej reklamácii nejaké výdavky.
Recenze produktu Milwaukee Aku pokosová píla 305mm M18 FMS305-121
Garancia najlepšej ceny
Našli ste tovar u relevantnej konkurencie výhodnejšie? Napíšte nám o dorovnaní ceny.
Chcem to lacnejšie
Práve si prezerá 8 zákazníkov
Poskytuje silu rezať rovnakou rýchlosťou ako píla AC 305 mm so schopnosťou narezať až 500 kusov základnej borovicové dosky 78 mm na jedno nabitie batérie 12,0 Ah Bezuhlíkový motor ... (Podrobný popis)
Autorizovaný predajca
Výrobca Milwaukee
Záruka 2 roky
Kód tovaru 4933471122
Akčná cena
Bez DPH
Pri platbe vopred
zľava 1 %
nedostupné
Hodnotenie obchodu
2416 hodnotení
spokojný. Pavol
95 %
odporúča
Zdieľať
K nákupu tohto tovaru od nás navyše dostanete:
Nadštandardný prístup k prípadným reklamáciám
Tento tovar nie je momentálne v predaji - vyberte si podobné
Aku Pokosová píla DeWALT 54V XR FlexVolt (verzia bez aku) 305mm
-13 %zľava Servis+
Aku Pokosová píla DeWALT 54V XR FlexVolt (verzia bez aku) 305mm gallery main image
Popis produktu: Pevné polohy skosenia od 0° do 50° (ľavá strana) a od 0° do 60° (pravá ...
Skladom
u dodávateľa
Akčná cena
Aku Pokosová píla DeWALT 54V FLEX VOLT 2X 9AH + Batéria a nabíjačka
-13 %zľava Servis+
Aku Pokosová píla DeWALT 54V FLEX VOLT 2X 9AH + Batéria a nabíjačka gallery main image
Skladom
u dodávateľa
Aku pokosová píla 184 mm DeWALT DCS365N 18V (bez akumulátora)
-13 %zľava Servis+
Aku pokosová píla 184 mm DeWALT DCS365N 18V (bez akumulátora) gallery main image
Akumulátorová pokosová píla 18V DeWALT motor DEWALT 65 mm s dvojitou izoláciou chladený ve ...
Aku POKOSOVÁ PÍLA FLEXVOLT DeWALT DCS727T2
-13 %zľava Servis+