Riwall PRE RAB 220 batéria 20 V (2 Ah)

Rad akumulátorového náradia Riwall bola vyvinutá s veľkou starostlivosťou k požiadavkám jeho používateľov. Kúpou batériového programu Riwall volíte ideálny mix priaznivé ceny, kvalitných komponentov, vyspelé technológie a dlhej životnosti. Navyše dostanete 4-ročnú záruku a kvalitný záručný aj pozáručný servis.

HDSC technology - najnovšie technológie pre elektronickú reguláciu výkonu a ochranu pri nabíjaní u lítiových akumulátorov. Výsledkom je nielen precízne priebeh nabíjania, kedy je neustále monitorovaný každý jednotlivý článok v batérii a podľa aktuálnych potrieb dobíjaný, ale aj unikátny riadenie výkonu, kedy sa batéria dokáže optimálne prispôsobiť ktorémukoľvek stroji z rady Riwall 20V a poskytnúť vždy maximálny výkon a využiť maximálne svoju kapacitu . Ďalším pozitívnym dopadom technológie HDSC je zvýšenie životnosti akumulátora, maximálne predĺženie doby chodu stroja na jedno nabitie a ochrana samotnej batérie pred preťažením alebo prehriatím.

Ukazovateľ stavu nabitia - jednoduchá indikácia stavu nabitia batérie pomocou integrovaných LED diód. Indikátor nie je súčasťou stroja, ale batérie, takže môžete zistiť okamžitú kapacitu batérie bez toho ju musíte vkladať do stroja.

Výkonné články batérie - kvalitné lítium-iónové články spolu s chytrou elektronikou umožňujú okamžitý prísun potrebnej energie aj vo chvíli skokového zvýšenia potrebného výkonu.

Jedna 20 V batérie poháňa všetko - je veľa systémov, kde Vám stačí jedna batéria na celú škálu náradia. Vďaka chýbajúce alebo lacné elektronike sa často stane, že batéria s niektorým strojom funguje dobre, ale s iným nie. Je to preto, že v odberových krivkách rôznych druhov strojov sú obrovské rozdiely. Vďaka vyspelej elektronike batérie Riwall"spozná", v ktorom je stroji a dokonale sa mu prispôsobí. Vy tak dostanete z každého stroja maximálny výkon aj pracovnú dobu.

Kosačka Riwall je poháňaná dvoma batériami 20 V. Výsledné napätie je tak 40 V a kosačke tak dáva dostatok výkonu aj vo vyššej tráve.

Vďaka kooperácii s nemeckým výrobcom náradia Scheppach, možno batériami Riwall 20 V poháňať aj viac ako desať druhov akumulátorového náradia Scheppach 20 V (vŕtačky, brúsky, píly, hoblíky, rázové uťahovače pod.) A naopak.

Počet strojov Riwall 20 V sa bude každým rokom zvyšovať.

Technické parametre:
Napätie: 20V
Kapacita: 2Ah