Profesionálny automatický hadicový navijak / samonavíjacie bubon pre upevnenie na stenu, strop alebo inú konštrukciu je vybavený hadicou na vodu 5/16 "dl. 10 m a novým systémom aretácie aj navíjanie. Profesionálny automatický hadicový navijak / samonavíjacia bubon novej generácie, kompletne zmontovaný má skriňu zo špeciálneho plastu na báze PP odolného proti nárazom i poveternosti. Komfortné ovládanie vyťahovanie hadice s minimálnou silou a jej automatická aretácia v ľubovoľnej pozícii (patentovaná konštrukcia) pri požadovanej dĺžke vytiahnutí. Krátkym povytiahnutím hadice sa západka aretácie uvoľní a hadica sa pomocou integrovaného pružinového systému riadene navíja späť do navijaka. Hadica sa pri automatickom navíjaní zaťahuje pomaly a tento pohyb je riadený presným vodiacim systémom, zabraňujúcim krútenie a zamotávaniu hadice. Nastaviteľný doraz navíjanie hadice zabraňuje prípadnému poškodeniu stien a predmetov v okolí navijaku.

Držiak navijaka umožňuje natáčanie telesa navijaku o 180 °. Jednoduchá montáž navijaku na stenu, strop alebo inú konštrukciu, inštalačný materiál je súčasťou dodávky. Vysokotlaková PVC hadica (prevádzkový tlak 10 bar) má dĺžku 10 m a vnútorný priemer 5/16 "(7,9 mm), je ukončená rýchlospojkou a rozprašovanie koncovkou / nastaviteľnou tryskou.
hadica je v navinutom stave chránená skríň pred poškodením, čo významne predlžuje jej životnosť
navijak sa pripája na zdroj vody vysokotlakovú PVC hadicou dl. 1 m ukončenú rýchlospojkou s vnútorným závitom 3/4 ". Po ukončení práce alebo po sezóne je možné teleso navijaku s hadicou ľahko demontovať z držiaka. Prípadná výmena hadica je po odklopení veka telesa navijaka veľmi jednoduchá.

Výhody:
vynikajúci, pôsobivý dizajn
nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu
ideálne uplatnenie v záhrade, v garáži, v dielni aj v priemysle
certifikácia CE a RoHS
vysoká prevádzková spoľahlivosť a dlhá životnosť kompletného navijaka

Technické parametry:

dľžka hadice na vodu 
dľžka pripojovacie hadice
vnútorný priemer hadice 
pripojovacie rychlospojka   
pracovný tlak 
prevádzková teplota
farva navijáka
rozmery balenie 
hmotnosť
10 m
1 m
5/16“ (7,9 mm)
3/4“ 
10 bar
- 5°C až + 45°C
kombinace zelená-černá
295 x 165 x 330 mm
3,9 kg