Robotická kosačka Landroid má patentovaný systém pohybu o 30% rýchlejšie ako konkurencia. Automatický návrat do nabíjacej stanice po dokončení sekanie. Automatické dobíjanie batérie. Kosačka WORX Garden má tiež tri nože sekacie / mulčovací systém, dažďový senzor (automatické parkovanie pri daždi). Nechýba samozrejme bezpečnostný PIN kód. Jednoduchá výmena akumulátora je tiež výhodou týchto kosačiek.


Dažďový senzor: Za mnoho rokov tlačenie vašej kosačky ste sa naučili, že je lepšie nekosí mokrú trávu. Za dažďa Landroid prestane pracovať a svoju činnosť obnoví po tom, čo už tráva nebude mokrá.

 
Nárazový senzor: Nie je potrebné, aby ste zo svojho trávnika upratovali okrasy, zariadení alebo hračky: robot zaznamená prítomnosť prekážok a vyhne sa im.

Automatický návrat do nabíjacej stanice: Keď robotická kosačka zaznamená nízku úroveň energie, samostatne sa vráti do svojej stanice, aby sa nabila.
 
Landroid sa na nerovnom teréne cíti ako doma: Kým šplhanie je otázkou sily, prekonávanie svahov je niečo iné. Dokonalá elektronika robotické kosačky Landroid jej umožňuje vypočítať drift, náklon a iné parametre pre zaistenie sekanie na rovnomerných i nerovnomerných terénoch.
 
Bezpečnosťou PIN: Váš Worx Landroid je chránený PIN kódom. PIN kód zabráni nepovolaným osobám v jeho použití. Po jeho premiestnení mimo vlastnej teritórium ho nikto, kto nebude poznať heslo, nebude môcť znovu uviesť do chodu.
 
Bezpečnosť: Sekací nôž je umiestnený priamo v strede kosačky, ďaleko od krytu kosačky. Bezpečnostné senzor nože zastavia, akonáhle sa niekto pokúsi zdvihnúť Landroid počas kosenia.
 
Príslušenstvo:
nabíjacia stanica s káblom 15m
kolíky pre upevnenie stanice

180 m obvodového drôtu

200 ks upevňovacích kolíkov

12 ks náhradných nožov

meter

kľúč

napájací adaptér

Technické parametre:
Akumulátor: 28 V Max, 2.9 Ah Li-Ion
Šírka kosenia: 220 mm
Výška kosenia: 20 - 60 mm
Svahová dostupnosť: 20 ° (35%)
Doba nabíjania: 2 hod.
Odporúčaná sečná plocha: až 1500 m2
Sečící systém hlava / nože_ 1/3
Rozdelenie zón: Áno
Wifi: Nie

Hmotnosť: 15,9 kg

Hmotnosť vrátane obalu: 20 kg