Reťazová píla s benzínovým motorom 62 cm3 jedna z najvýkonnejších píl v triede s motorom s objemom 62 cm3. Vďaka moderným konštrukčným materiálom má stroj stále veľmi priaznivú hmotnosť, unikátny systém ľahkého štartovanie - s minimálnou silou natiahnete štartovacie šnúru a zvyšok práce za Vás urobí pomocná pružina. Ideálna píla triedy farmer na všetky práce okolo domu a záhrady s kvalitným reťazou a lištou Oregon.

Robustná konštrukcia a vysoký výkon píly sú vhodné aj na rezanie veľkých kmeňov, prerezávanie lesného porastu, sadu alebo na prípravu palivového dreva na vykurovaciu sezónu. Spoľahlivý a výkonný motor osadený moderným japonským karburátorom Walbro pre pokojný beh a prácu v akomkoľvek uhle. Krásny moderný dizajn a konštrukcia tejto reťazovej píly spĺňajúci všetky požiadavky na dobrú ergonómiu a jednoduchú obsluhu.

Rýchly prístup pomocou rýchloupínacích sponiek k základným častiam píly vyžadujúcich údržbu (filter, sviečka ap.). Jednoduché napínanie reťaze z boku stroja. Automatické mazanie reťaze znižuje trenie a zvyšuje životnosť reťaze. Automatické olejové čerpadlo mazanie reťaze s možnosťou nastavenia množstva oleja, účinná brzda reťaze, účinný antivibračný systém AVS odďaľuje únavu a šetrí vaše kĺby. Ochranné puzdro na lištu. Podmienky predĺženej záruky nájdete tu .

Technické parametre:
Objem motora: 61.5 ccm
Typ motora: benzín. 2-takt
Výkon motora - pracovné: 2.3/3.1 kW/HP
Zapaľovanie: elektronické
Dĺžka lišty: 500 mm
Reťaz: 0.325 Oregon '
Autom. mazanie reťaze: Áno
Brzda reťaze: Áno
Objem olejovej náplne: 0.26 l
Antivibračný systém: Áno
Jednoduché napínania reťaze: Áno
Objem palivovej nádrže: 0.55 l
Systém ľahkého štartu: Áno