Kondenzačná sušička Bamax AD9

Dokonalé odstránenie kondenzátu a vlhkosti zo stlačeného vzduchu, zabezpečuje predĺženie životnosti Vašich strojov a náradia. Sušičky radu AD sú kombináciou aplikácií technických riešení s originálnymi návrhmi, podporovaných rozsiahlymi laboratórnymi testami a dosiahnutím cieľa inovačného vývoja.

Sušičky AD dosahujú vynikajúceho výkonu aj pri vysokých okolitých a vysokých teplotách. Vysokoúčinný a ultrakompaktný výmenník tepla je schopný pracovať efektívne aj pri okolitej teplote do 45 ° C a vstupnej teplote 55 ° C, čo zaisťuje zníženú tlakovú stratu stlačeného vzduchu.

Ľahké, jednoduché ovládanie. Vybavené časovým odvádzačom kondenzátu. Maximálna teplota média na vstupe +55 ° C. Prevádzková teplota v miestnosti + 5 / + 45 ° C. Štandardné rosný bod: 5 ° C pri 7 bar. Predĺženie životnosti Vašich strojov a náradia.

Sušičky AMD sú dimenzované tak, aby zodpovedali štandardným výstupom kompresora. Napr. 15 kW (20 HP) vzduchový kompresor s teoretickým výkonom 2400 l / min pri 7 barách zodpovedá hodnote AMD 25 pri 2500 l / min. Preto nie je nutné vybrať väčší model.

Technické parametre:
Prietok: 57 m3 / h
Tlak: 16 bar
Pripojenie: 1/2 "
Napätie: 220 V
Doporučené pre kompresory: 5.5 kW
Rozmery (Š x H x V): 370 x 520 x 480 mm
Hmotnosť: 26 kg