Hybridné kompresor Einhell Pressito je multifunkčný kompresor s vysokotlakovým a nízkotlakovým čerpadlom a voľbou nízkotlakového sania. Praktický hybridný kompresor možno prevádzkovať buď pomocou napájacieho kábla alebo vysoko výkonné 18voltové systémové batérie zo série Power X-Change (funkcia 6v1). Pressito s vysokotlakovým čerpadlom pre čerpanie vzduchu do pneumatík pre automobily a bicykle je nielen ideálnym doplnkom pre garáž, ale je tiež ideálny pre použitie aj na ceste. V prípade športu je kompresor tiež praktickým pomocníkom pre nafukovanie gulí priamo tam, kde je akcia.

Vysokotlakové čerpadlo má maximálny pracovný tlak 11 barov a môže byť užívateľom ručne prednastavené. Funkcia automatického vypnutia zaisťuje, že kompresor sa po dosiahnutí nastaveného tlaku zastaví. Nízkotlakové čerpadlo umožňuje, aby nafukovačky alebo gumové člny boli nahustené bezprostredne a funkcie nízkotlakového sania pomáha rýchlo vyfúkať. Prepínanie medzi vysokotlakovým a nízkotlakovým funkciám je zvolené tlačidlom.

K dispozícii je tiež 3-dielna inflačné sada s adaptérmi pre pneumatiky pre automobily a cykly, pre futbalové lopty a basketbalové lopty a pre nafukovačky a gumové člny. Káble a hadice pre hybridné kompresor sa uchovávajú priamo na nástroji, aby sa nemohli stratiť. Hybridný kompresor má digitálny displej s indikátorom tlaku a ručné ovládanie je užívateľsky prívetivé.

Kompaktný a ľahký hybridný kompresor možno ľahko uložiť a vďaka nabíjacej batérii a praktickej rukoväti možno tiež vziať do vozidla. Výhody akumulátora sú zrejmé: vďaka novej generácii výkonných a dlhotrvajúcich batérií Einhell ponúka multifunkčné kompresor pohodlie mobilného použitia. Batérie s vysoko kvalitnými lítium-iónovými články môžu byť taktiež použité pre všetkých členov rodiny Power X-Change, a to ako pre záhradu, tak pre segmenty náradia. Nabíjacie batérie a nabíjačky pre sortiment produktov Power X-Change sú k dispozícii samostatne.

Dodávané bez batérie a nabíjačky! Možno zakúpiť samostatne.

Technické parametre pre režim napájania zo siete:
Výkon motora: 90 W
Teoretická rýchlosť sania (stlačený vzduch kompresora): 21 L / min
Výkon stlačeného vzduchu pri tlaku 4 bar: 10 l / min
Výkon stlačeného vzduchu pri tlaku 7 barov: 8 l / min
Max. pracovný tlak (stlačený vzduch kompresora): 11 barov

Technické parametre pre prácu s dobíjacím zariadením batérie:
Napájanie (dobíjacie batérie): 18 V d.c.
Max. pracovný tlak (stlačený vzduch kompresora): 11 barov
Teoretická rýchlosť sania (stlačený vzduch kompresora): 21 litrov / min
Výkon stlačeného vzduchu pri tlaku 4 bar: 9 l / min
Výkon stlačeného vzduchu pri 7 barov: 6 l / min

Dĺžka hadice: 710 mm
Hmotnosť výrobku: 2,63 kg