Elektrický rázový uťahovák 900 W 1/2"je veľmivýkonný elektrickýrázový skrutkovač. Vďaka svojmuvýkonu 900 Wa konštrukcii je schopný vyvinúť mnohonásobne väčší uťahovací moment než bežná vŕtačka a hodí sa tak pre komfortné uťahovanie alebo povoľovanie bežných aj pevnostných skrutkových spojov.Využitie mátak nielen doma a v bežnej dielni, ale aj v hotové kovové výrobe, v servisoch, pri opravách techniky, pri montáži kovových alebo drevených konštrukcií a pod. Ľahko sa s ním povolí aj zašlé alebo zhrdzavené skrutky. Vďaka absencii spätného rázu (bežné u vŕtačiek) nezaťažuje zápästia a práca je tak veľmi pohodlná.

Stroj je dobre vyvážený, máergonomickú rukoväťs protišmykovými zónami, upínací štvorhran 1/2", ľavý a pravý chod, sponu na zavesenie, celokovovou prevodovku a motor s kvalitným medeným vinutím. Stroj sa dodáva v praktickom plastovom kufri aj so 4 nástrćkovým kľúčmi ( orechy).

Štandardná výbava:4x nástrčkový kľúč (17, 19, 21, 23 mm), plastový kufor

Elektrické ručné náradie Scheppach
Vynikajúca kvalita, vyspelé technológie, skvelá ergonómia a priaznivá cena Rad elektrického náradia Scheppach bola vyvinutá s veľkou starostlivosťou k požiadavkám jeho používateľov. Takže nech už ste bežný hobby používateľ alebo náročný remeselník, vždy si budete istý, že kúpi náradie Scheppach volíte ideálny mix priaznivé ceny, kvalitných komponentov, vyspelé technológie, ergonómia, bezpečnosti a dlhej životnosti. Navyše dostanete 4-ročnú záruku a kvalitný záručný aj pozáručný servis garantovaný jedným z najväčších európskych výrobcov dielenského náradia - nemeckou spoločnosťou Scheppach.

parametre:

  • Príkon: 900 W
  • Otáčky: 2400 ot/min
  • Počet úderov: 4800 úd/min
  • Vreteno: 1/2". Štvorhran
  • Max. uťahovací moment: 320 Nm
  • Skľučovadlo: M22