Vibračné brúsky WU644.2 patrí medzi jednoúčelové stroje používané najmä na brúsenie dreva, umelých hmôt, železných a neželezných kovov. Využiť je možné k zaobľovanie hrán, odstraňovanie starých náterov, brúsenie tmelov, lakov a rôznych plnidiel.

Výhody tejto brúsky:
Hliníková brúsna doska
odsávací vak
Dvojzónová ergonomická rukoväť s mäkkým povrchom
Kolískový prepínač s protiprachovým krytom
bez KUFRI
 
Rozsah dodávky:
Brúsny papier 93 x 230 mm (zrnitosť 120)
Dierovač brúsnych papierov
prachový sáčok
vákuový adaptér
Dodávané v kufri
 
hliníková doska
Rovnako ako pre budovy, aj pre kvalitné náradie platí, že musí mať pevné základy. Pozrime sa napríklad na brúsky Worx! Na rozdiel od bežných plastových základní poskytuje základňa z liateho hliníka špičkovú rovinu a stabilitu pre náradie, čo znamená lepší a rovnejší povrch. Hliník tiež odvádza teplo vytvárané trením, čím znižuje riziko poškodenia brúseného materiálu. Áno, treba toho krásneho starožitného stolíku, ktorý práve reštauruje!
 
3-metrový kábel
Ďalšie jasná výhoda! Napájací kábel, ktorý je ešte dlhšia, než bežne, umožňuje pracovať voľnejšie a predovšetkým bez použitia neskladných predlžovacích káblov.
 
prachový prípoj
Nástroje Worx s integrovaným odsávaním prachu majú prachový port, ku ktorému môžete pripevniť dodaný sáčok na prach, nádobu alebo priamo hadicu vysávača pre mokrosuchá vysávanie, bez ohľadu na priemer.
 
variable speed
Ako už viete rovnaká rýchlosť nie je vhodná pre každú prácu. Vŕtanie v kove vyžaduje nižšiu rýchlosť, inak bude výsledkom spálený vrták a dym. Ale skúste použiť rovnakú nízku rýchlosť pri vŕtaní do betónu - vyvŕtanie otvoru vám môže trvať týždeň. Stroje Worx ponúkajú široký rozsah prednastavených rýchlostí, ktoré vám dávajú voľnosť výberu správnej rýchlosti pre vašu prácu.
 
odolné prachu
Vibračné a uhlové brúsky sa používajú v prašnom prostredí. Z tohto dôvodu sa stovky obyčajného náradia často vracia do servisov s poruchou vypínača. To však neplatí pre náradie Worx vybavené protiprachovým kolískovým vypínačom!