Ako by sa vám páčilo s jednou jedinou batériou poháňať všetku dielenskú a záhradnú techniku, ktorú po celý rok používate. Náš systém Power-X-Change poskytne dostatok energie na pohon vášho náradia. Systém akumulátorov Power-X-Change poteší aj vašu peňaženku, pretože bude možné zakúpiť výrobky značky Einhell aj bez akumulátora a ušetriť tak podstatnú časť ceny.

Už nebudete musieť strácať čas hľadaním pasujúcej batérie, pretože s naším systémom vám bude na všetky práce stačiť iba jedna batéria s nabíjačkou. Jednou batériou totiž môžete poháňať skrutkovače, vŕtačky či priamočiare píly. Na záhrade potom pokosíte trávnik, zastrihnete živý plot či dokonca zbavíte trávnik lístia. Výhody systému Power-X-Change. 3 diódová kontrolka kapacity akumulátora. Teplota a napätie batérie sú strážené mikroprocesorom. Pokiaľ budete nabíjať takmer úplne vybitý akumulátor, automatika sama prepne do tzv. opravného módu, čím je minimalizované poškodenie batérie. Vysoko kvalitné lítiové články Einhell sa sami takmer nevybíjajú, čím je zaručená dlhá životnosť a bezstarostné skladovanie. Nárazuvzdorné gumové povrchové prevedenie pre odolnosť voči nárazom a pevný úchop

Technické parametre:
Prevádzkové napätie ( nabíjačka) : 230 V
Napätie batérie : 18 V
Kapacita batérie: 4 Ah
Technológia Li-Ion

Pozor, v rámci akcie trvajúcej do 10.12.2022 je možné zakúpiť za zvýhodnené ceny k stroju set batérie a nabíjačky (konkrétne u produktov: 4512097 a 4512042 ) - pre viac informácií kontaktujte predajcu.