Dvojrýchlostná aku klincovačka do betónu DCN890P2 sa 2 akumulátory 5,0Ah 18V so sekvenčným režimom a možnosťou optimalizácie nastreľovanie. Nastreľovacie pištole 18 V XR Li-Ion s 2 pracovnými rýchlosťami disponuje technológiou bezuhlíkového motora. Dve pracovné rýchlosti - alebo úrovne výkonu - optimalizácia nastreľovacie pištole pre nastreľovanie klincov všetkých veľkostí. Sekvenčné prevádzkový režim umožňuje presné umiestnenie a rázový prevádzkový režim poskytuje užívateľovi vysokú pracovnú rýchlosť. Táto klincovačka má výhodu dlhšej prevádzkovej doby, rýchlejšiu prípravu na nastrelenie, menej spätných rázov a väčšiu odolnosť pri nastreľovanie krátkych klincov.

Mechanický pohon, na rozdiel od pohonu plynom, ponúka stály výkon pri teplotách v rozmedzí od -20 do 50 ° C a minimálne nároky na čistenie a údržbu. Klincovačka má lepšiu viditeľnosť a odolnosť s ochranou pred poškodením povrchu vďaka použitiu kontaktnému hrotu zabraňujúcemu poškodenia. Odstránenie zablokovanie bez použitia iného náradia minimalizuje doby prestojov. Má najlepšie hodnoty týkajúce sa vibrácií a hlučnosti v tejto triede náradí ponúka vynikajúcu ochranu užívateľa.

Univerzálny uhol zásobníka 30 - 34 stupňov umožňuje vkladanie väčšiny typov klincov s rôznymi druhmi hlavičiek a hromadného balenia klincov spojených papierovou páskou alebo drôtom. Obojstranný závesný háčik zaručuje lepšiu možnosť prenášania a univerzálnosť na stavenisku. Prevádzka bez použitia plynu ponúka značné úspory prevádzkových nákladov. Napájanie pomocou batérií umožňuje vykonávanie práce bez problémov a bezpečnostných rizík spojených s napájacím káblom.

Rozsah dodávky:

2 x 5,0Ah batérie XR Li-Ion s indikátorom stavu nabitia

Univerzálna nabíjačka XR

Obojstranný háčik na remeň

Hrot zabraňujúca poškodenie

pevný kufrík

Technické parametre:

Napätie akumulátora: 18 V
Hmotnosť: 4,2 kg
Dĺžka: 415 mm
Výška: 390 mm
Uhol zásobníka: 15 °
Režim nastreľovanie: Rázový a sekvenčné
Teplotný rozsah: -20 až 50 C °
Šírka: 100 mm
Priemer klinca: 2,6-3,7 mm
Kapacita zásobníka: 55 klincov
Kapacita akumulátora: 5,0 Ah
Dĺžka klinca: 13-57 mm
Typ akumulátora: Li-Ion