Fungovanie pieskovej filtrácie:
Piesková filtrácia ProStar 4 sa vo svojom princípe inšpirovala prírodou - tu sa tiež dažďová voda mení v krištáľovo čistú pramenitú vodu vďaka filtrácii v priepustných vrstvách horniny. V pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytávajú aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia len čistá, filtrovaná voda. Dôležité je preto často filtračný piesok preplachovať, aby sa nečistoty v piesku neosazovaly. D oporučujeme preplach filtrácie minimálne raz týždenne.

Zloženie a popis pieskovej filtrácie:
Filtračný systém pieskovej filtrácie ProStar 4 sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa zmestí 17 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu (PP). Je bez švov, odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaných v bazénoch.
Filtrácia je vybavená odvodňovacím ventilom, tlakomerom, vstavanými komponenty filtračnej nádoby vrátane ľahko ovládateľného 6-ti cestného ventilu (ktorý je zabudovaný do veka filtračnej nádoby), motorom čerpadlá s príkonom 200W, plastovou základňou pre montáž v mieste inštalácie. Systém je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov pri prísnom dodržiavaní technických noriem a prechádza výstupnou kontrolou.

Obsah balenia:

  • piesková filtrácia
  • Návod

Štandardne je piesková filtrácia dodávaná bez filtračného piesku a hadíc. Ak tieto produkty nemáte, odporúčame ich kúpiť súčasne s pieskovou filtráciou.

parametre filtrácia
Predfilter - NIE
Prietok filtrácia vrátane náplne - 4 m3/hod
Prietok samotného čerpadla - 6 m3/hod
objem nádoby - 25 l
Hmotnosť pieskovej náplne - 17 kg
Príkon filtrácia - 200 W
Pre bazény do 20 m3
Vhodné pre nadzemné bazény
Pre hadice s priemerom 32 a 38 mm
Farba filtrácia - Modrá

Rozmery 1ks zabaleného tovaru - Výška v cm: 42; Šírka v cm: 43,5; Dĺžka v cm: 43,5; Váha brutto v kg: 11. V skupinovom balení ks: 1