Trávna benzínová pojazdové kosačka Weibang WB 455 SC 4in1 je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 455 SC 5in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkciou 4 in 1, čo znamená, že vie zbierať pokosenú trávu do koša, vyhadzuje trávu zadným deflektorom a má pojazd daný kovovú prevodovkou.

Výhoda silného motora s rozvodom OHV s výkonom 5 HP a nože s veľkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičová kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou.

Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je, že je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu nože pri narazenie do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálne povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu.


Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žacie nôž s mohutnými vyhadzovacím "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 455 SC 4in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo Weibang v danej triede ponúka. Jedná sa o profesionálny silný motor rozvodu OHV s výkonom 5 HP a vysokým krútiacim momentom 7 Nm - 139 ccm. Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete kdyko chcete a kdoko ak bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motora nastavovať. Samostané veľmi ľahké ručné naštartovanie zvládne bez problému každy aj žena či starší človek. Ďalšie profesionálne prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.
 

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zadné špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou je špeciálny metalický komaxitový nástrek s kladivkovou úpravou (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

Technické parametre:

Vlastné pojazd: ÁNO
Motor: Weibang 5 HP
Model motora: 1P65FE-OHV 7 Nm - 139 ccm
Ovládanie otáčok motora: NIE
Štartovanie: ručné
Šírka kosenia: 460 mm
Prevodovka: kovová
Centrálne nastavenie výšky: ÁNO, 25-75 mm
Trecia spojka noža: ÁNO
Mulčovanie: NIE - na objednanie
Vyhadzovanie do boku: NIE
Guličkové ložiská: ÁNO
Kolesá: 180/220 mm
Objem koša: 65l
Antivivibrace: ÁNO
Rýchlosť pohybu: 4,4 km / hod.
Funkcia "Inteligentné riešenie": ÁNO
Kovové rýchloupínačmi madla: ÁNO
Podvozok: Kvalitná oceľ
Rozmery výrobku: 900 x 570 x 470 mm
Hmotnosť: 35 kg

 

Sekačku lze také velmi dobře uskladnit, snadně vyměnit nůž a také sekačku po práci vyčistit. Velmi snadná je také výměna nože a servisování. Sekačku lze otočit a postavit, tímto se velice snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku.