Kombo sada 18 V DeWALT DCK654P3T obsahuje príklepovú vŕtačku DCD796, rázový uťahovák DCF887, kotúčovú pílu DCS391, oscilačné multibrúsku DCS355, kombinované kladivo DCH273, uhlovú brúsku DCG412, 4x akumulátor 5,0 Ah, 2x kufor T-Stak VI, kufor T-Stak II + T-Stak Carrier (podvozok).

Aku bezuhlíkové vŕtačka s príklepom 18V DCD796

Nová kompaktná vŕtačka 18 V XR Li-Ion DeWALT DCD796 má dokonale kompaktný a ľahkú konštrukciu, ktorá umožňuje použitie aj na miestach s obmedzeným prístupom. Má 15 polôh pre nastavenie uťahovacieho momentu umožňuje rovnomerné skrutkovanie do rôznych materiálov. Celokovová prevodovka s dvomi prevodovými stupňami predlžuje prevádzkovú dobu a životnosť náradia.

Príklep a možnosť skrutkovanie zaručujú univerzálne využitie tohto náradia. LED diódové svietidlo s oneskoreným vypínaním na pätke náradie zaručuje zlepšenú viditeľnosť a funkciu pracovného svetla. Zdokonalená ergonomická konštrukcia s gumovým povrchom rukoväte zvyšuje komfort obsluhy. Konštrukcia inteligentného spúšťacieho spínača umožňuje maximálnu ovládateľnosť pri práci. Oceľová príchytka na remeň a magnetický držiak nástrojov poskytujú dokonalé riešenie pre uloženie.

Technické parametre:

Typ batérie: XR Li-Ion
Napájacie napätie: 18 V
Kapacita batérie: 5,0 Ah
Max. moment (tvrdý materiál): 70 Nm
Max. moment (mäkký materiál): 27 Nm
Výkon: 460 W
Otáčky naprázdno: 0 - 550/2 000 ot./min
Úderov / min: 0 - 9 350/34 000 ú / min
Kapacita skľučovadla: 1,5 - 13 mm
Max. priemer otvoru [drevo]: 40 mm
Max. priemer otvoru [kov]: 13 mm
Max. priemer otvoru [murivo]: 13 mm
Hmotnosť: 1,62 kg
Dĺžka: 190 mm
Výška: 203 mm
Šírka: 67 mm

Aku rázový uťahovák DCF887

Aku bezuhlíkový rázový uťahovák s 3 prevodovými stupňami 18V XR Li-Ion má vysoko výkonný bezuhlíkový motor, ktorý poskytuje moment s hodnotou až 205 Nm, čo zaručuje rýchle dokončenie náročných pracovných úkonov. Dokonalé ovládateľnosti je dosiahnuté vďaka 3 prevodovým stupňom a nastavenie hodnoty momentu pomocou režimu PrecisionDrive. Režim PrecisionDrive ponúka lepšiu ovládateľnosť pri skrutkovacích úkonoch a zabraňuje poškodeniu materiálu a upevňovacieho prvku. Vynikajúci ľahké a kompaktné náradie s veľmi komfortným ovládaním pri použití je vhodné pre prácu v malých priestoroch. Kruhová LED svietidlo z 3 LED diód poskytuje vynikajúce osvetlenie obrobku.

Technické parametre:

Výkon: 400 W
Napätie akumulátora: 18 V
Hmotnosť: 1,56 kg
Dĺžka: 134 mm
Typ akumulátora: XR Li-Ion
Kapacita akumulátora: 5,0 Ah
Počet rázov: 0 - 3 800 ú / min
Výška: 225 mm
Otáčky na prázdno: 0 - 1 000, 0 - 2 800, 0 - 3 250 ot./min
Max. krútiaci moment: 205 Nm
Distribúcia: CZ
Držiak nástrojov: 6,35 mm (1/4 ")
Vibrácie ruka / paže: 22 m / s2

Aku kotúčová píla XR Li-Ion 18V DCS391

Posledná generácia vynikajúce kotúčové píly disponuje NOVÚ technológiou XR Li-Ion. Súčasť inteligentnej rady XR Lithium Ion určená pre efektívne a rýchle vykonávanie pracovných úkonov. Výkonný a vysoko efektívny motor DEWALT PM58 chladený ventilátorom s vymeniteľnými uhlíkmi poskytuje až 3700 ot./min, čo umožňuje vykonávanie rýchlych rezov. Ergonomická tvarovaná rukoväť s gumovým povrchom optimalizuje komfort obsluhy. Mimoriadne odolná konštrukcia náradia skladajúca sa zo základne odlievané z horčíkovej zliatiny umožňuje opakované a presných rezov. Inteligentné spúšťací spínač umožňuje dokonalú ovládateľnosť pri každej práci.


Jednoduché nastavenie uhlov šikmých rezov a hĺbky rezu bez použitia iného náradia spoločne sa ľahko čitateľným meradlom maximalizuje univerzálnosť tohto náradia. Zaistenie vretena umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu kotúča. Odisťovacie spínač a elektronická brzda motora zabezpečujú lepšiu ovládateľnosť a zvyšujú bezpečnosť. Mimoriadne tenký rez kotúča s priemerom 165 mm s 24 zubami opatrenými doštičkami karbidov zaručuje efektívne využitie prevádzkovej doby a vykonávanie rýchlych a hladkých rezov s maximálnou hĺbkou rezu 55 mm. Zdokonalená ergonomická konštrukcia a gumový povrch rukoväte zvyšujú komfort.

Technické parametre:

Výkon: 760 W
Napätie akumulátora: 18 V
Hmotnosť: 3,2 kg
Kapacita akumulátora: 5,0 Ah
Kapacita šikmých rezov: 50 °
Distribúcia: CZ
Typ akumulátora: XR Li-Ion
Otáčky na prázdno: 5150 ot / min
Rozmery: 360 x 240 mm
Max. hĺbka rezu pri 45 °: 42,1 mm
Max. hĺbka rezu pri 90 °: 55 mm

Aku bezuhlíková oscilačná multibrúska XR Li-Ion 18V DCS355

Bezuhlíkový motor DEWALT poskytuje až o 57% dlhšiu prevádzkovú dobu než štandardné motory s uhlíkmi. Systém výmeny príslušenstvo QUICK-CHANGE umožňuje rýchlu výmenu pracovného príslušenstva bez použitia iného náradia.

Spúšťací spínač DUAL-GRIP s plynulou reguláciou otáčok zaručuje nastavenie správnych otáčok a ovládateľnosť náradia pri práci. Jasné svetlo LED diódové svetlá osvetľuje tmavé pracovné priestory. Sada 29 kusov príslušenstva umožňuje vykonávanie širokej škály rezných a brúsnych prác. Univerzálny adaptér umožňuje použitie príslušenstva pre univerzálne náradie od väčšiny iných výrobcov.

Technické parametre:

Výkon: 300 W
Napätie akumulátora: 18 V
Hmotnosť: 1,06 kg
Dĺžka: 310 mm
Kapacita akumulátora: 5,0 Ah
Distribúcia: CZ
Typ akumulátora: XR Li-Ion
Počet kmitov: 0 - 22000 min-1

Kombinované kladivo SDS-Plus DCH273

Bezuhlíkové kombinované kladivo SDS-Plus 26mm DeWALT výborný vŕtací výkon umožňuje vyvŕtať viac ako 90 otvorov (priemer 10 x 80 mm) na jedno nabitie batérie. Režim zastavenie otáčania umožňuje vykonávanie ľahkých sekacích prác v sadrokartónu, obkladoch a omietkach a vypnutie príklepu umožňuje vŕtanie vykonávané iba do dreva a kovu. Bezuhlíkový motor a batérie 18 V Li-Ion s veľkou kapacitou 5,0 Ah zaručujú extrémne dlhú prevádzkovú dobu a menej úkonov údržby. Elektronická spojka zaručuje stále hodnoty momentu a zvýšenú odolnosť. Najnižšia vibrácie v tejto triede 6,6 m / s2 minimalizujú únavu obsluhy.

Jasné svetlo LED diódové svietili s oneskorenou funkciou zlepšuje viditeľnosť. Ideálny pre vŕtanie kotviacich a montážnych otvorov do betónu, tehál a muriva s priemerom od 4 do 24 mm. Kompaktnosť, nízka hmotnosť a ergonomický dizajn zaručujú vyšší komfort a oporu pri dlhodobom použití.

Technické parametre:

Napätie akumulátora: 18 V
Príkon: 400 W
Hmotnosť: 2,9 kg
Energia úderu: 2,1 J
Kapacita akumulátora: 5,0 Ah
Minimálny priemer vrtáka: 4 mm
Otáčky na prázdno: 0 - 1 100 ot./min.
Počet príklepov: 0 - 4 600 úd. / Min.
Vibrácie: 6.6 m / s2
Typ akumulátora: XR Li-Ion

Aku uhlová brúska 125mm XR Li-Ion 18V DCG412

Aku uhlová brúska so silným motorom, ktorý je chladený ventilátorom, poskytuje maximálny výkon a trvanlivosť. 6500 ot./min poskytuje dostatočne vysoký výkon pre rezacie a brúsne aplikácie. Nastavenie krytu bez použitia iného náradia zdokonaľuje univerzálnosť aplikácií. Vhodný spúšťací spínač so zaisťovacím tlačidlom uľahčuje úchop náradia. Možnosť nastavenia bočnej rukoväte do dvoch polôh ponúka väčší komfort a ovládateľnosť.

Nízkoprofilová skriňa prevodovky typu jampot zvyšuje odolnosť a zlepšuje ergonómiu. Rýchloupínací systém kotúča umožňuje užívateľovi vykonávanie ľahké a rýchle výmeny kotúčov. Prevody s kužeľovými kolesami so skrutkovitými zubami poskytujú najvyššiu úroveň odolnosti a malé vibrácie zvyšujú produktivitu práce.

Technické parametre:

Výkon: 405 W
Napätie akumulátora: 18 V
Hmotnosť: 3,2 kg
Dĺžka: 375 mm
Kapacita akumulátora: 5,0Ah
Otáčky na prázdno: 7000 ot / min
Výška: 147 mm
Max. priemer kotúča: 125 mm
Typ akumulátora: XR Li-Ion
Závit vretena: M14

Kufre TSTAK

Robustné, stohovateľné a praktické, také sú kufre TSTAK, ktoré vďaka svojim rôznym verziám znateľne uľahčujú život remeselníkom. Voliteľne ako transportný kufrík, napr. Pre prenosné elektrické náradie alebo vybavené jedným alebo dvoma zásuvkami na bezpečné skladovanie drobných dielov, ako sú vrtáky, bity alebo skrutkami. Praktické použitie pre každého profesionála vďaka svojej robustnej konštrukcii a inteligentnému vnútornému vybaveniu. Viac kufrov možno k sebe rýchlo a bezpečne spojiť pomocou bočných svoriek.

Kufor TSTAK II má 2 rukoväte a penovú vložku. Kufor TSTAK VI má vyberateľnú priehradku na drobné náradie a príslušenstvo. Podvozok pre kufre systému TSTAK od výrobcu DeWALT zaručuje aj náročné použitie. Môže byť rýchlo a ľahko pripevnený k základni akéhokoľvek kufra tejto rady, čo zaručuje jeho časté využitie.

Podmienky na získanie záruky 3 roky.

http://www.dewalt.cz/3/