Luxusná stolová zostava 6-tich stohovateľných kresiel z hliníkových profilov v imitácii bambusu ručne vypleteným polyratanu s UV filtrom. Konštrukcia stola je zhotovená z hliníkových profilov, na dosku stola je použitý moderný materiál POLYWOOD. Značkový záhradný stôl s doskou POLYWOOD je vďaka zvolenému materiálu prakticky bezúdržbový. POLYWOOD je moderný materiál zmesi plastu s drevenými pilinami vyznačujúci sa stálosťou a jednoduchou údržbou. Vďaka svojej odolnosti proti poveternostným vplyvom sa radí medzi bezúdržbový záhradné nábytkový materiál.

Umelý ratan je moderný materiál s dlhou životnosťou a extrémnou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Keďže nevsakuje tekutiny, nedochádza u neho pri namočení k negatívnym procesom, ako tomu býva u dreveného záhradného nábytku. Jeho údržba je veľmi jednoduchá - stačí ho len opláchnuť prúdom studenej vody.

Záhradný nábytok z umelého ratanu oceníte tiež pri sťahovaní, keďže býva k jeho výrobe používaný alumíniový rám s nízkou hmotnosťou. Vďaka svojej vysokej odolnosti proti vlhku je tento nábytok často používaný aj v miestnostiach s bazénom či vírivkou, kde vysoká vlhkosť zabraňuje použitie prírodných materiálov. Umelý ratan je syntetické polyetylénovej vlákno, z čoho vyplýva, že dážď pre neho neznamená žiadnu hrozbu. Na rozdiel od prírodných materiálov totiž pri bežnom používaní nepodlieha hnilobe a plesni a nenásáká vodou. Ďalšou nespornou výhodou umelého ratanu je odolnosť proti slnku. Nemusíte sa teda báť, že váš záhradný nábytok na slniečku popraská či vybledne.

Rozmery:

kreslo: 56 x 62 x 92 cm

stôl: 150 x 90 x 75 cm