Kombo sada 54V a 18V DeWALT FLEXVOLT DCK2057T2T obsahuje Mečové pílu DCS388, príklepovú vŕtačku DCD996, 2x akumulátor 18V / 54V 6,0 Ah, nabíjačku a 2x kufor TSTAK.

Aku mečová píla 54V DCS388N

Aku mečová píla DeWALT FLEXVOLT DCS388 kombinuje výhody akumulátorového náradia s veľmi dlhou výdržou bez výmeny či nabíjania akumulátora. Nová FLEXVOLT batéria umožňuje využiť výhody akumulátorového náradia s výkonom náradia napájaného káblom. Batérie FlexVolt poskytuje neporovnateľný napájací zdroj 54 V a najdlhšiu prevádzkovú dobu na trhu. Spínač s citlivým nastavením rýchlosti a aretáciou. Dvojpolohová upínacie svorka pílového listu umožňuje pohodlné rezanie a zvyšuje univerzálnosť píly.

Pákové upínanie pílových listov bez použitia iného náradia umožňuje ich rýchlu a jednoduchú výmenu. Otočná nastaviteľná pätka s otvorenou hornou časťou zaručuje dokonalú stabilitu a viditeľnosť pílového listu počas rezu. Špičkový výkon výrobku - spojenie vysokej pracovnej rýchlosti a výnimočné prevádzkovej doby zaručuje najvyššiu produktivitu v tejto triede náradia. Starostlivo testovaný výrobok zaručuje štandardné odolnosť náradia DEWALT. Dokonale vybrúsená ergonómia zaručuje unikátne užívateľsky prívetivé elektrické náradie. Má k dispozícii viac funkcií pre zvýšenie pracovného výkonu, vrátane LED pracovné svetlá a výmeny pílového listu bez použitia náradia.

Technické parametre:

Typ batérie: XR Li-Ion
Napájacie napätie: 54 V
Počet zdvihov naprázdno: 0 - 3 000 z / min
Dĺžka zdvihu: 28,6 mm
Max. Rezná kapacita dreva: 300 mm
Max. Rezná kapacita [Oceľové profily a rúrky]: 130 mm
Max. Rezná kapacita [PVC]: 160 mm
Hmotnosť: 3,6 kg

Aku trojrýchlostná príklepová vŕtačka 18V DCD996

Najnovšia generácia bezuhlíkové príklepové vŕtačky DeWALT DCD996 s odolnou celokovovou prevodovkou sa 3 prevodovými stupňami zaručuje dlhšiu prevádzkovú dobu a životnosť náradia. Elektronická spojka a možnosťou nastavenia 11 polôh pre hodnotu momentu zaručuje optimalizovanú presnosť pri skrutkovaní. SK Includes a TStak Compatible Kitbox to organise you tools and accessory storage.

Rýchloupínacie skľučovadlo 13 mm so západkou s automatickým zaistením hriadeľa umožňuje rýchlu výmenu nástrojov. Konštrukcia inteligentného spúšťacieho spínača zaručuje dokonalú ovládateľnosť pri každej práci. LED diódové svietidlo s oneskorením zaručuje lepšiu viditeľnosť a funkciu svietidla. Zdokonalená konštrukcia rukoväte zaručuje lepšiu ovládateľnosť a maximálny komfort. Batéria Li-Ion umožňují veľmi jednoduché vkladanie a vyberanie a sú opatrené indikátorom stavu nabitia. Oceľový háčik na remeň a magnetický držiak nástrojov zaručujú pevné a bezpečné uloženie. Súčasť inteligentnej rady XR Lithium Ion určená pre efektívne a rýchle vykonávanie pracovných úkonov.

Technické parametre:

Typ batérie: XR Li-Ion
Napájacie napätie: 18 V
Kapacita batérie: 6,0 Ah
Max. moment (tvrdý materiál): 95 Nm
Max. moment (mäkký materiál): 66 Nm
Výkon: 820 W
Otáčky naprázdno: 0 - 450/1 300/2 000 ot./min
Rázov / min: 0 - 8 600/25 500/3 8250 ú / min
Kapacita skľučovadla: 1,5 - 13 mm
Max. priemer otvoru [drevo]: 55 mm
Max. priemer otvoru [kov]: 15 mm
Max. priemer otvoru [murivo]: 16 mm
Dĺžka: 213 mm
Výška: 208 mm
Šírka: 70 mm
Hmotnosť: 2,1 kg

Podmienky na získanie záruky 3 roky.

http://www.dewalt.cz/3/